Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karrier depresszióm van ?

Karrier depresszióm van ?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, otthagytam már 2 egyetemet, kb semmi sem érdekel, ami meg igen (fogorvosi) abból már kifutottam az időből, mert max jövőre tudnám elkezdeni, akkor meg 27 leszek, és rá pár hónapra 28. mérnökinformatikusi szakra járok most, de kicsit sem érdekel... nem tudom mit tegyek... csajozni sem csajozok, annyira szégyenlem hogy sehol sem tartok az életben.
2021. szept. 21. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Ha érdekel a fogorvosi, kezdd el azt. Nem vagy még öreg...
2021. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Addig meg OKJ fogtechnikus, hogy egyetem alatt már tudj rögtőn figászatin dolgozni.
2021. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn 28 èvesen vègezten a tanulmányaimmal, mert az első szakot amit kezdtem ott hagytam, aztán kellett egy kis idő mire kitaláltam, merre is induljak. Amit elvègeztem nem különösebben èrdekel, de most úgy nèz ki, így vègzèsem után 1,5 èvvel, hogy vègre el tudok benne helyezkedni. 6 hónapig kerestem munkát, egy ève dolgozok, nem abban a vègzettsègben, amit a diploma adott. Szóval nekem kb most, majdnem 30 èvesen kezdődik a karrierem. Nőkènt. Anno nem így kèpzeltem az èletem, de ez van, nem keserít el. Szívem szerint a hobbimból csinálnèk karriert, de abból nem tudnèk megèlni olyan szinten, mint ahogy szeretnèk. Ez van, de fusiban munka mellett dolgozok benne, szívvel lèlekkel ❤️ a munka meg marad munka 😄
2021. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Motivációs válság.

Menj karrier tanácsadóhoz.

2021. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!