Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen problémák foglalkoztatn...

Milyen problémák foglalkoztatnak titeket?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek az emberek problémái, légyszi írjátok le nekem, hogy mi jár a fejetekben! :)

Köszi :)



2021. szept. 22. 17:47
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
7-es még annyit, hogy a fizikai dolgok is sokszor lelkiekre vezethetők vissza. jobbulást mindenesetre :)
2021. szept. 22. 18:48
 12/27 anonim ***** válasza:
Oh kedves vagy köszi:) 8# as voltam
2021. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is lelki eredetű minden testi dolog, de ez most nem lesz egyszerű.

A jeleket láttam, csak féltem vitatkozni, lépni.

7-es voltam.

2021. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Munka. Hogy hogyan lehetne legalább a régihez hasonló helyzetet teremteni. Régi kollégák elmentek, csak én maradtam, mellém került 2 új kolléga, akiket be kell tanítanom, és emellett minden teendő az én nyakamba szakadt. Az új kollégák hónapok óta itt vannak, és tönkretettek mindent, az egyik soha nincs kész semmivel és teljesen ellenáll a tanácsaimnak, a másik meg nem tudom mit keres itt, de se nem ért ehhez a szakmához, se nem képes beletanulni. 4 hónap után is ott kell állni mellette és lépésenként mondani mit csináljon.


A másik az alvás. Nem tudok már normálisan aludni, nyugtatózom magam, de nem használ.


Illetve az időhiány zavar még, a sok túlóra miatt alig jut idő a kutyáimra.


Fel akarok mondani, de nem tehetem, ott omlana össze minden nélkülem. Mikor elmentem pár nap szabira, akkor is végig hívogattak, meg a káoszba mentem vissza.


Beadtam a jelentkezésemet több helyre, de nem vesznek fel sehova. Vagy pályakezdőt keresnek, vagy nincs még elég évnyi tapasztalatom (3 éve dolgozok itt).


21/L

2021. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14-es, hát itt is az a kérdés, hogy akarsz-e a szakmában maradni, vagy épp visszariadsz-e egy költözéstől.

Egyrészt nem kell ragaszkodni a régihez, biztos régen jobb volt és gördülékenyebb, de most ez van, másrészt pedig ne feledd ,hogy te munkavállaló vagy, nem pedig Dobby a házimanó. Te viszed a tudásodat, a tapasztalatodat, a képességeidet, s ezért a munkáltató felajánl valamennyi zsetont. S azt te elfogadod vagy sem. De ezért nem vagy köteles összetörni lelkileg és testileg. Ha szabadságon vagy, akkor ott vagy, ha nem megy nélküled a cég, akkor nem megy, akkor az a vezetőség hibája.

Neked meg kell tanulnod meghúzni az énhatárt. Beépíteni az énidőt, célokat állítani és tudatosan élni, s nem hasonló lesz a helyzet, mint régen, hanem sokkal-sokkal jobb. :) :)

2021. szept. 22. 19:07
 16/27 A kérdező kommentje:
7-es, hát az ember sokszor fél, mert könnyebb bennemaradni a komfortzónában, elfordítani a fejet, hamis biztonságérzetben és szeretetben ringatni magunkat...de ha lehatározod magad és tudatosan nekimész a kihívásoknak, egy-kettőre letudsz minden akadályt és sokkal sokkal erősebb magabiztosabb és tudatosabb ember leszel utána :)
2021. szept. 22. 19:08
 17/27 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. A szakmám a hobbim, mindenképp ebben szeretnék maradni, de a környéken mindenhonnan elutasítottak.


Költözés sajnos nem megy, próbáltam már korábban albérletet keresni messzebb, de 3 kutyával nem engednek sehová. Nélkülük pedig nem költözök.

2021. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Hát akkor ha még egy kicsit dolgozol, meg lesz a kellő tapasztalatod. Vagy alapítasz egy saját céget. :)

A legeslegfontosabb az, hogy soha ne menekülj bele egy áldozattudatba, hanem mindig a megoldást keresd és mindig igyekezz pozitívnak maradni. :) Ez fog megkülönböztetni más emberektől s ekkor fogod tudni elérni a neked szánt sikert. :)

2021. szept. 22. 19:20
 19/27 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Köszi a biztatást!:)
2021. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
És téged mi foglalkoztat?:)
2021. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!