Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen problémák foglalkoztatn...

Milyen problémák foglalkoztatnak titeket?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek az emberek problémái, légyszi írjátok le nekem, hogy mi jár a fejetekben! :)

Köszi :)



2021. szept. 22. 17:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
sok minden, a legjobban most a szakmai előmenetelem, időbeosztásom, vállalt feladataim, valamint a ti problémáitok. :3 :D :)
2021. szept. 22. 19:45
 22/27 anonim ***** válasza:

Egyfelől az egyetem (esti), mert hatodik éve tanulok munka mellett (előtte mást is, nem ezt húztam ennyire el) és ki vagyok égve.

Másfelől az, hogy 5 év nem-ismerkedés után autistaként hogyan fogok párt, férjet találni magamnak.

Harmadrészt az egészségi állapotom. Több krónikus betegségem is van és még több tünet, mindent ki kellene vizsgáltatni, jó, van, ami elég rég óta elbliccelt. A vérvétel alapján pedig még több probléma derült ki és a lelkiismeretes belgyógyász doktornő el is küldött további ezer vizsgálatra.

Leginkább ezek.

Aggódom a láncdohányos, már-már alkoholista, COPD-s apumért, akinek komoly tüdőgyulladása volt év elején, most pedig a gerincsérve romlik, ijesztő a tünete.

2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Na de mennyi tudást és képesítést meg tudtál szerezni ezáltal. Tanultál munka előtt, s munka közben is, átlagon felüli az agyad bordázottsága. :)

Azt gondolom, hogy ne szabadkozz azért, hogy mikor mit tanultál, az sem lenne baj, ha az első diplomádat húztad volna el ennyire szerintem. :)


Az, hogy 5 évig nem ismerkedtél, nem jelent semmit. Ez nem egy olyan játék amiben benne kell maradni. :)

Nő vagy, megvannak a praktikák, a véredben van. :) Hiszen mikor megszülettél, akkor sem kezdtél el ismerkedni és nem is tetted még sok-sok évig, aztán valahogy megjött az első barát, pedig nem gyakoroltál. :)


Az elvégzendő feladatokhoz kitartást kívánok, de csak akkor aggódjál rajtuk, ha ezzel javítani is tudsz közben. Na ugye, hogy nem érdemes. :) Ez van, ez a tényállás, nekiveselkedsz, ripsz ropsz túl leszel mindenen. Aztán a következő feladattal akkor foglalkozz, ha már ott vagy :)

Mindenki csak a saját életéért tud felelősséget vállalni. Úgy te a sajátodért, mint édesapád az övéért. Te szereted őt és félted, de ki tudja, hogy neki mi van a fejében. :) Annyi a lényeg, hogy tudja, te mindig ott vagy neki és támogatod.:)

2021. szept. 22. 19:57
 24/27 anonim ***** válasza:

1, Belekezdtem egy képzésbe: végig fogom-e tudni vinni? Ha igen, lesz belőle több is, mint csak "megint egy papírommal lett több?";

2, Állást a közeljövőben fogok-e tudni változtatni végre?

2021. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Biztosan végig tudod vinni, miért ne tudnád? A képzések úgy vannak kialakítva, hogy végig lehessen őket vinni, különben nem lenne létjogosultsága. Csak nyakon kell csípned magad, amikor már túl régóta pihensz rá a tanulásra. :)


Akármikor tudsz állást változtatni. Csak az emberek benne tudnak és szeretnek ragadni a komfortzónába...De ha igazán eltökélted magad, tuti, hogy előtted is rengeteg lehetőség van. :)

2021. szept. 22. 21:54
 26/27 anonim ***** válasza:
Az Univerzum tágulásànak a miértjét nem értem.
2021. szept. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
lehet, ha tanulnál ezirányban, közelebb lennél a megfejtéshez. :)
2021. szept. 28. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!