Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire problémás ha foglalko...

Mennyire problémás ha foglalkoztat az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Nem akarok az lenni,de mégis érdekel a téma,kiváncsi vagyok milyen egy sikertelen kísérlet pl gyógyszeres vagy érvágás stb.Alapvetően gyakran vagyok lehangolt,indulatós,de depressziós nem vagyok szerintem.
2017. aug. 11. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézzél videókat, akik élő közvetitesben lettek öngyilkosok.....

Érfelvágason, fejbelövesen át, az akasztásig minden van....

2017. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ilyet nem szeretnék végig nézni.
2017. aug. 11. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért azt mondtad erdwekel.... öngyilkosság nem ám szivárvány kaki, amit az eccarvú kakált ki... bizony szenvedés és fájdalommal is járhat és csúnya dolgokat hagy hatra a szereteidnek....

Ezt is vedd számításba, amikor ezen gondolkozol.

2017. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?
2017. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nagy probléma ha ez foglalkoztat. Baj a lehangoltság , indulatosság is. Talán volt valaki a környezetedben aki öngyilkos lett? Normális az lenne, ha számodra örömteli dolgokkal foglalkoznál, azok után kutatnál egyre lelkesebben.
2017. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint válságos helyzetbe nem mindenkinél de valakiknél eszébe az öngyilkosság de megtétele az már egy másik lapra tartozik.
2017. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én néhány hónapja nagyon depressziós vagyok és megpróbáltam ma a vonat elé ugrást, de butaságnak hangozhat olyan fura dolog történt, amit még én se fogtam fel, annyit meg nem ittam, hogy kiessen egy csomó idő és a síneken is feküdtem/táncoltam, mire jött a mozdony. Mind ez elhagyatott helyszínen volt messze az állomástól, ahol egyenes volt a szakasz. Tutira kiugrottam elé, kimentem, elszántam magam és ott voltam. Az eset óta félek a kamionoktól is és gyakran reszketek. Valami ott történt és mióta délután hazajöttem úgy érzem, mintha komolyan nem lennék egyedül. Ezt másutt is leírtam, de kb másfél óra volt kifelé az út. Arra is emlékszem, hogy hazatelefonáltam előtte (később megyek haza). Nem sokra rá megint a síneken táncoltam, eltelt vagy három óra hossza! Nem merem lehunyni a szemem. Több, mint 3 óra volt, mert a 11:05-ös járatra emlékszem és a vissza úton folyamatosan a sínen mentem, de furcsa módon nem jött egy vonat se, pedig az a szakasz vonat által sokszor járt! Ez nem horror sztori és napszúrásom se van. Történt valami, amitől nagyon megijedtem. Otthon úgy köszöntem el reggel apámtól, hogy bebizonyítom neki bátorságom (nem mondtam el öngyilkossági célom), de történt valami odakinn, amitől komolyan jobban félek, mint bármi mástól és istenemre mondom iszonyatos dolog lehetett olyan, amire biztos nem akarok emlékezni.


Én azt mondom, hogy egyenlőre felhagyok ezzel az öngyilkos gondolatvilággal és megint keresem a munkát! Nem olyan, mint a mesékben, hogy lúdbőrzik a háta az embernek, hanem mintha egy másik ember állna mögöttem mindig. Lehet, hogy a depresszió paranoiába csapott át, de az időkiesés nagyon is valós volt! Ilyet soha nem éltem át és mikor jöttem vissza olyan volt, mintha a semmiben sétálnék, hiába láttam a síneket és a tájat egy időre semmi mozgást nem láttam jó hosszú szakaszon és ijesztően néma csend volt. Odahaza csak annyit meséltem, hogy szép helyen túráztam ott, ahol ritkán jár az ember.

2017. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia Kérdező.

Nos ez problémás kétségtelenül az.Minden egyénnek megfordult már a fejében ez a dolog ezért vagy azért de megfordult és sajnos van akin erőt is vett... Nekem is volt ilyen időszakom.De gondolj arra hogy Jézus mennyit szenvedett a Kereszten és Önként választotta a Halált hogy akik elfogadják őt Megváltójuknak azok üdvözüljenek.

Nem könnyű az Élet az Biztos.De mindig van valami ami reményt ad ha hiszel nem igaz?:D Ha gondolod szivesen beszéllek erről Veled privátban.A sok alpári bunkó megjegyzésekre meg nem kell odafigyelned és ennyi az annyi:D

2018. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!