Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki ott hagyta a Facebook/inst...

Aki ott hagyta a Facebook/instagramot miért tettètek, valamint jobbnak érzitek azóta az èleteteket, van valamilyen változás (akár pozitív akár negatív)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9. Semmiről nem fogsz lemaradni nyugi. Max az idióta, szellemi és lelki sérült emberek vergődéséröl. Nekem Facebookból bőven elég annyi amit Radics Peti Facebook idióták sosroztában látok.. .
2021. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lecsökkentettem a FB használatom (nem mintha előttem olyan sokat használtam volna), és mára már célirányosan csak az egyetemi csoportokra nézek rá, különben nem is nyitom meg. Ha ezeket nem kellene x időnként néznem, szerintem már rég letöröltem volna.

Viszont volt egy olyan időszak, amikor sajnos szabadidőmben ott olvasgattam mindenfélét. Rengeteg primitív, bunkó, negatív cikkbe, kommentbe botlottam, és hiába válogatom meg az ismerőseim, és azt is, hogy kiket követek, mégis egy rakat magamutogató/hencegő poszt jött velem szembe. A lelkivilágom meg elég szépen hazavágta az a (bocsánat, de) sok szenny, ami ott volt fent. Szóval fokozatosan tettem félre a FB-t és Instagramot.

Jó döntés volt, bár eleinte bennem is az az érzés volt, hogy "tuti kimaradok valamiből, vagy lemaradok valamiről", de hamar megfogalmazódott bennem, hogy ha a magánéletemben történik valami fontos dolog, amiben érintett vagyok, az az infó úgyis megtalál majd. Most már határozottan tudom kijelenteni, hogy pozitív változás történt.

-nem hasonlítgatom magam másokhoz

-az a tömény negatívitás elkerül

-és jobban magamra koncentrálok :)

2021. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én nem töröltem magam, csak nemigen szoktam felnézni rá. unalmas volt. azért megtartom, mert sokfelől vannak ott ismerőseim és néha szeretek ránézni, hogy mi van velük.
2021. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!