Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit esély van ekkora...

Mennyit esély van ekkora változásra?

Figyelt kérdés

Szüleim nem nagyon foglalkoztak velem tanulmányi szempontból, ezért általánosban átlagos voltam, középsuliban kettes, érettségim sem túl jó. Nem tudok tanulni, csak ideges leszek, elmegy a figyelmem, nem tudom. Arra is gondoltam hogy lehet figyelemzavaros vagyok.

Elszeretnék kezdeni tanulni, jó érettségit szerezni, és bejutni egy komoly szakra egyetemen. Lehetséges ez?

Valamint mitől függ hogy támogatott, vagy nekem kell fizetni?

Van olyan szakember aki segít a tanulásban? Meg úgy az egész témában.


2021. szept. 23. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mire vagy kíváncsi?
2021. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy van esély!! Van aki 60 évesen megy egyetemre.


Fogadhatsz magántanárt, hogy felkészitsen, újraérettségizhetsz ha kell még pont a választott egyetemedhez.

Mivel első dipi, jó pontszámmal ingyen tanulhatsz. Érdemes az alapképzést (3 év) ugy csinalni, hogy már ha az megvan, tudj vele dolgozni.

Mert utána itthon kell dolgoznod + nem hagyhatod csak ugy abba.


A felvi.hu-n találsz csomó infót.

2021. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* mármint egy bizonyos időt itthon kell vele dolgoznod. Asdzem 20 év alatt 4et vagy valami ilyesmi.
2021. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!