Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki szánalmasnak tartja azokat az egyetemistákat, akik távoktatásért hisztiznek mostanság állandóan?

Figyelt kérdés
Merthogy akkor miért nem ment alapból levelezőre ha nem akar bejárni, meg aki akar az had járjon be rendesen. Furcsa aki így áll hozzá?
2021. szept. 24. 03:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Én is eltartott takony egyetemista vagyok, aki orvosira jár . Bár ugye az első hozzászóló leírta , hogy nincs is valódi gyakorlatunk. Nos akkor mi a kardiológia, ortopédia vagy éppen onkológia gyakorlatom ? Betegágy melletti bulika?

Miért kell a nappali tagozatosokról ilyen hangnemben beszélni ? Attól még, hogy nem dolgozok( van pár ismerősöm , akik néha vállalnak munkát ) az életem nekem sem buliból áll. Otthon lakom, anyukámmal együtt viszem a háztartást, mosok, vasalok, takarítok. Számukra tök evidens, hogy nekem most a tanulás az első .

Sok mérnöki szakon is komoly labor gyakok vannak. Azokat sem lehet online tanulni .

Elhiszem, hogy levelezőn jobb lenne az online, ezt senki sem vitatja . Viszont az ebből akadó negatív energiákat ne rajtunk töltsétek ki kérlek.

2021. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

8-as, én sem értem az ellenségeskedésüket.

Nem mellesleg 451 ponttal jutottam be (műegyetem).

2021. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Én is magas ponttal(454) , de a lepontozáson is látszik , hogy itt sok a frusztrált ember.De gondolom akkor is taknyos egyetemista voltam, mikor az OMSZ-nél vagy a házi orvosnál voltam kirendelésen szorgalmi időszakban vagy éppen hátrányos helyzetű gyereknek tartottam önkéntesen foglalkozásokat. :D

De úgy sem tudhatjuk, hogy milyen szar lehet munka és család mellett egyetemre járni , hiszen csak bulizunk és a szüleinken élősködünk. Nem tudom, a szüleim sosem panaszkodnak , hogy a család , munka mellett még van más is az életükben. Lehet ők csinálnak akkor valamit rosszul?:)

2021. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%
Én személyesen azért pontoztalak le titeket, mert leírtam, hogy bizonyos élethelyzetben és képzéstípusnál miért jobb az online, erre nekem estetek. Mármint nekem is estetek.
2021. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszban :” A másik kedvencem, mikor valaki csak az orvosiról papol. Figyelj, a fogyatékos is tudja, hogy nektek be kell járni, de senkit sem érdekel. Sokan nem azért járnak be, mert kell, nincs is valódi laboruk meg gyakorlatuk.”

Az én válaszom :” Elhiszem, hogy levelezőn jobb lenne az online, ezt senki sem vitatja . Viszont az ebből akadó negatív energiákat ne rajtunk töltsétek ki kérlek.”

Ki esett kinek neki?:)

2021. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%

Vegyél vissza a stílusodból.

Ebből is látszik , hogy tele vagy sértettséggel, problémákkal, kilátástalansággal. Relax szívem .

Olvasd el és értelmezd, hogy én mit írtam . Te kezdtél el kötekedni, nem én . Elhiszem, hogy valakinek jobb lenne az online oktatás , neked is. Tegyél akkor ellene, kérj egyéni tanrendet vagy beszélj a HÖK-kel, tanulmányi hivatallal, kezdeményezd ezt az oktatási formát az országos hallgatói önkormányzatnál. Ne itt hőbörögj alpári stílusban másokkal . Bár gondolom az sokkal jobban megy, mint utána járni a dolgoknak, igaz?

Amúgy meg mindenki nagyon jól tudta, hogy mivel jár az egyetem. Nem kötelező járni .

2021. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Én se értem , hogy miért kell így beszélni azzal , aki szeretne jelenléti oktatást. Értjük , hogy valakinek kényelmesebb az online oktatás . Nincs ezzel bajunk, de a nappali tagozaton maradjon már meg a személyes oktatás . Az orvostanhallgató is tök normális hangnemben leírta a véleményét. Erre vérszemet kapott pár hozzászóló. Vicces, hogy nektek elvileg munkátok van, de ennyire nem tudtok vmit is értelmezni.
2021. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem tartott téged szánalmasnak( lol). Vergődj akkor a te kis nyomorult életetben.

Lehet a te szemedben a nappalis tagozatosok burokban élnek. Nem mozogsz velük egy körben , ne alkoss róluk véleményt.

Nem kellett volna családot alapítani egyetem előtt . 😅és akkor most nincs rinya. Ennyi.

2021. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A munkahelyeden is ilyen stílusban beszélsz?:)

Gondolom imádhatnak téged .

Te nem fogod fel a dolgokat, de másokra mutogatsz. Sötét vagy, mint az éjszaka. Rajtad már a levelező sem fog segíteni . Kár a gőzért. Hagyd ott és akkor nem lesz rinya , hiszti és feszkó az életed miatt .

2021. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is egy vagyok az "online oktatásért hisztiző" emberek közül. :) Vagy legalábbis a hibrid oktatást preferálnám, már ha normálisan, óraütközések nélkül tudnák kivitelezni. Egyszerűen azért, mert vannak olyan órák, amiket személyes jelenlét nélkül is tökéletesen lehetne kivitelezni, ehelyett van, hogy órákat utazom azért, hogy az oktató felolvassa a diasort. Ezt az időt tölthetném munkával, tanulással, pihenéssel is, nem is beszélve azokról, akik főállás/család mellett tanulnak.
2021. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!