Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki szánalmasnak tartja azokat az egyetemistákat, akik távoktatásért hisztiznek mostanság állandóan?

Figyelt kérdés
Merthogy akkor miért nem ment alapból levelezőre ha nem akar bejárni, meg aki akar az had járjon be rendesen. Furcsa aki így áll hozzá?
2021. szept. 24. 03:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig azon lepődök meg, hogy azok a leghangosabbak hogy finoman fogalmazzak, akik levelező képzésen tanulnak, dolgoznak, gyereket nevelnek stb., miközben pont ők azok a csoport, akik önállóan, maguk hozták meg azt a döntést, hogy egyetemre szeretnének járni. Az egyetem azzal jár, hogy be kell menni, tanulni kell, vannak felesleges órák, nézik a jelenlétet stb., ez van. Nem mondom, hogy ez így jó, de ez a helyzet és mindenki ennek tudtában hozta meg azt a döntést, hogy jelentkezik egy képzésre. Innentől kezdve nem értem a reklamációkat. Értem, hogy online könnyebb, kényelmesebb, jobban összeegyeztethető a munkával és egyéb kötelezettségekkel stb., de szerintem ez már a ló másik oldala amit egy-két ember leművel...
2021. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!