Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most már oltott-oltatlan...

Most már oltott-oltatlan ellentét lesz a világban?

Figyelt kérdés
A neten mindenütt azt olvasni, hogy az oltások nem jók, és egy csomó betegséget kihoznak.
2021. szept. 24. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Abból lesz ellentét, amiből az emberek ellentétet csinálnak.


Engem például sosem érdekelt ki oltatta be magát, és ki nem, nem is értem miért csesztetik egymást ezért az emberek :D

2021. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis megkülönböztetés van az oltottak javára, bizonyos helyekre csak ők mehetnek.
2021. szept. 24. 10:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nehogy az legyen, mint a 2. világháború alatt: zsidó-nem zsidó ellentét.
2021. szept. 24. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg van védettségi igazolványom mert bevagyok oltva, de sose viszem magammal mert sehol nem kérik. Erreeee múltkor mentem egy strip klubba és ott kérték.......

Szóval ja. Ha akarsz strip kluba menni akkor hajrá. Amúgy meg annyira hülyeség. Beolttatod magad és semmi bajod nem lesz. Ez egyszerűen így van és kész. Vagy elhiszed vagy nem, nem is érdekel. xd

2021. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy a többi x millió ellentét között, nem lesz akkora hatása, mint amitől ennyire félsz.
2021. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!