Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért adhatnak eutanáziát?

Ezért adhatnak eutanáziát?

Figyelt kérdés
Hosszú évek, évtizedek óta értelmetlennek gondolom az életem és egyre súlyosabb szorongásokat élek meg. Nagyon komoly klausztrofóbiám és szociális szorongásom van. Ezen kívül gyerekkorom óta ADHD-s vagyok. Soha nem volt párkapcsolatom (decemberben leszek 33 éves) és barátaim is kevesen vannak amit teljes mértékben megértek, mert humortalan vagyok és creepy.

2021. szept. 27. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Magyarorszagon nincs eutanázia. Hollandiában van, és volt is egy példa mentális betegség miattira, Aurelia Brouwers engedélyt kapott rá. De nagyon komoly feltételei vannak és a ph általad leírták igen gyengék
2021. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell a sajnáltatás, azzal nem vagy előrébb, Kérdező. Inkább próbáld megoldani, ha tényleg problémád van, mint hogy erre fecséreld az energiádat.
2021. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Hát,aki sajnáltatja magát,és nem próbál tenni érte hogy jobb legyen,az ne is beszéljen!

Mondod te hogy milyen f.s életed van,tudod milyen aki pl:

Aki deformált keze van,és deformált ujjai.

Lába ujjai össze nőt néhány.

Szájpasadékos,és evvel együtt nem igen tud beszélni normálisan.

Szeme folyton genyes.

és még barátja 1-2 volt,de azok is annyi érnek mint egy 5 forintos.

Na,és ezt az gyerekek ismertem,és tudod milyen szar gyerekkora volt?

Egészségesek között nőt fel.

És ő is adhd,és mégse gondolkodik ilyenen.

Örülj hogy nincs olyan bajod,mint neki.

Mondjuk klausztrofóbia se nagyon jó,de most remélem érted mi az baj.

2021. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hidegen hagy más problémája csak és kizárólag a sajátom érdekel. Mit álszentkedjek? Mért várják tőlem ezt el?
2021. szept. 28. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4

Ne várjuk el,de gondolj bele hogy másnak milyen sz.r lehet,és az tiéd milyen jó.

Meg egyébként tehetsz ellene hogy jobb legyen,most erre mit mondjak?

Ha csak itten sajnáljgatod magad akkor mit vársz?

Mondjam az öljed meg magad?

Vagy komolyan mit vársz?

Ember,másnak rosszabb az helyzete,és te inkább hogy talpra állnál,inkább itt sajnálatod magad,mint egy nyomorék(Már bocsánat).

2021. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dorci1999 ***** válasza:
33%
Ha budapesti vagy írhatsz és akár találkozhatunk is de kizárólag nyilvános helyen, és semmi olyan célból. Nem bukom az idősebb pasikra. Szerintem tökre megértenélek. Nekem is volt szorongásos depressziós időszakom, tudom milyen rossz az. Eutanázia nincs Magyarországon főleg nem mentális betegségre. Az hogy szájpadhasadékos vagy deformált keze van még nem azt jelenti, hogy rosszabb az élete mint a tied.
2021. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Ugy nez ki kell még párszáz év hozzá, hogy a mentális betegségét is komolyan vegyék.... A többség nem érti, hogy ami nem látható, az is fájhat, sőt. Fájdalmakat összehasonlítani meg az idiotizmus csucsa.

Ez itt Aureliarol szól, angol nyelvű. Nem olyan részletes, mint a holland, de érthető így is.


[link]

2021. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 a hölgy daganatos betegség okozta fájdalom miatt szenvedett, ezért kért eutanáziá.

Nem azért, mert képtelen volt segítséget kérni az amúgy kezelhető ADHD miatt, mint a kérdező.

2021. szept. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8!


Tehát nem tudsz angolul. Ez nem probléma, az már igen, hogy marhaságot beszélsz. A linken szerepl ő hölgy, Aurélia Brouwers nem szenvedett daganatos betegségben. Sőt, semmi olyan fizikai betegségben nem szenvedett, ami gyógyíthatatlan lett volna. Mentális beteg volt. 12 éves kora óta allt pszichiátriai kezelés alatt. Többször kísérelt mebb öngyilkosságot. 8 évig küzdött azért, hogy elismerjék, a mentális állapota javíthatatlan és engedélyek neki az eutanáziát.

De beszelj vsak baromságokat.

2021. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem olvastam el a cikket, mert ismerem a történwtet, au más kérdés, hogy a BBC ezt "v3letlenül" kifelejtette a történetböl.
2021. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!