Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már veled valami...

Történt már veled valami paranormális?

Figyelt kérdés

Ha igen, micsoda?

Én 15 éve háttal nekimentem valaminek, mikor megfordultam egy öltönyös alak állt előttem ölbe tett kézzel, és mikor felnéztem,ledöbbentem, hogy nincs feje. Fel se fogtam, mire kapcsoltam eltűnt..


2021. márc. 25. 03:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül voltam otthon és jött fel valaki a lépcsőn,annyira beszartam hírtelen hogy meg se mozdultam 1-2percig utána körül néztem de nem vol senki a házba.
2021. márc. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Én már többször is írtam ide. Elhunyt ex férjem házában lakom, és érzem, hogy nem tetszik neki hogy az elvált ex-párja lakik itt, ugye én és az élettársam. Rendszeresen látok fekete füst szerű, köd szerű ember alakú árnyakat, ami gyorsan eltűnik, feloszlik. Mindig a plafon felé távozik. Nagyon félek! Csak kislámpával tudok aludni. Tárgyak, kulcsok tűnnek el, amit napokig keressük, majd megtaláljuk ott ahol sokszor megnéztük már. Ez is érdekes. Éjjel pedig zajok, neszek, roppanások, zörgések, nyikorgások vannak. Utálok itt lakni, itt semmi nem sikerül. Folyamatosan fáradtak vagyunk.
2021. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Hát ide is leírom:

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.



Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismondjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt, akit ismertem.


Ez lehetett olyan 10 éve... Reggel a tesóm költött, hogy hamar jöjjek, akar valami érdekeset mutatni. A szüleim is nézték, amint az ajtó ki-be csapódik. Nem erőteljesen, csak úgy normálisan. Húzat nem volt, direkt leellenőriztük. Más ajtó, ablak nem volt nyitva. Ja, és ha olyan huzat lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna.

2021. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Semmi olyant nem tapasztaltam ami 100%-ra biztos paranormális lenne és ne csak az agyam pillanatnyi játéka.
2021. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Olyan nem amire nem találtam logikai magyarázatot :/
2021. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

#4 végre valaki XD

#2 bunkó leszek, de minden rendben a kobakban, élettársad mit szól hozzá...?

2021. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Élettársam mit szólt hozzá? Hat jól beijedt szegény.
2021. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Bebasztam frontinra és a több mint egy éve húzódó lábamból véglegesen kiment a húzódás, elég paranormális azért, hogy ez gyógyította meg.
2021. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
#8 lelki oka volt
2021. márc. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Ja gyerekkoromban volt egy olyan eset amire nem találtam választ azóta se. Lehet csak álmodtam és dejavum volt.


De meséltek szüleim is olyat hogy csak 10 év múlva jöttek rá mi is történt.

Ők meg kötélre kiterített kissé véres frissenyúzott birkabőrnek fordultak neki. Kicsit se illyedhettek meg.!

2021. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!