Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdődött az iskola ilyen vagyok:

Reggel már fáradtan felkelek, egész nap csak vagyok álmosan kedvetlenül, hazaérek eszek és semmire sincs energiám,kedvem. Mi húz le ennyire?

Az emberek? Az egész "rendszer"?

Ja és ingerült is vagyok.


2021. szept. 27. 21:33
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:

Sok minden okozhatja ezt. Ha nem elég változatos/tápanyagdús az étrended, esetleg nem iszol elég vizet, az is okozhat iylesmiket, esetleg nem alszol eleget, de ha ért a közelmúltban sok stressz az is hozhat ilyen hangulatba.

Az is lehet, hogy rosszul érzedmagad az iskolában és ez hozza ki belőled.

Ezt főleg neked kell végig gondolni, hogy mi lehet. ha suliba szar is a helyzet, próbáld meg a legjobbat kihozni belőle.

Ha meg tini vagy, akkor ezt szinte normálisnak mondanám. Kb. mindenki átmegy egy ilyen korszakon, egy pár év és jobban megbékélsz a világgal.

2021. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor magyarul be*optam.
2021. szept. 27. 21:47
 3/8 eznemlényeges ***** válasza:

Nem is kicsit kedves kérdező :D

Nekem ez a hangulat kb. 2 évig tartott, aztán elkezdett vonzani a szebbik nem és akkor már azzal voltam elfoglalva.

Ha tényleg nagyon satnyán érzed magad, próbálj többet szocializálódni, akár szakemberhez is menni, ha olyanra fordulna. Nincs benne semmi ciki, ha ez tántorítana el.

Még azt ajánlanám, hogy próbálj valami olyan témát/hobbit találni, ami tényleg lelkesít, érdeklődsz iránta, hátha az megdob egy kis plusz motivációval.

2021. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 évet kell még kibírjak ebbe a "rendszerben" vagy felállásban, mindegy.

Szerinted menni fog?

2021. szept. 27. 21:56
 5/8 eznemlényeges ***** válasza:

Szerintem menni fog, ez az élet :D

Ha van szorosabb baráti köteléked, akkor vele legyél, talán több embert is meg tudsz ismerni. Ha nincs, akkor itt az ideje, szívás lesz, de talán összejön valami, hátha valaki más is így érez a környezetedben, aztán lehet együtt szapulni a világot :D

Ha beleesnél a gödörbe, akkor se csinálj hülyeséget, tényleg fordulj a szüleidhez, vanank netes oldalak is, ahol anonim segítenek.

Kilehet ezt bírni, nem lesz könnyű, de tényleg jobb lesz, ahoy egyre jobban leszel, egyre jobban nyiss majd mások felé, szedd kicsit össze magad, de majd tényleg jön ez magátol is, hamár nem lesz ilyen hangulatod.

Tényleg sok kitartást, menni fog ez.

2021. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyen hajlamaim hogy hülyeséget csináljak, csak kicsit tele van a hócipőm.
2021. szept. 27. 22:10
 7/8 eznemlényeges ***** válasza:

A ne csinálj hülyeséget cask azért nyomatom ennyire, mert nekem voltak ilyen gondolataim, de szerencsére időben rájöttem, hogy ez nem a jó út.

A legtöbb ember kiborul a világ miatt héba-hóba, de fiatalon ez tud szinte depresszió szintig elfajulni. Ha nem sportolsz, akkor én valami küzdősportot ajánlanék, hogy levezesd a feszültséget, avagy nekem végül a falmászás jött be.

2021. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ebbe a putri faluban semmi normális egyesület nincs egyébként, vagy akármi más, de köszi.
2021. szept. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!