Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, ha napi...

Lehet attól bajom, ha napi legalább 6 órát telefonozok?

Figyelt kérdés
Nagyon unalmas munkahelyem, meg kisboltban vagyok, nem akarom, hogy ha bejön valaki szt higyje bámulom, így inkább a telefonom szoktam. Nem hülyeségeket csinálok, általában letöltök egy könyvet és azt olvasom, vagy híreket, ismeretterjesztőt, ilyeneket olvasok. Mostanában viszont elkezdtem érezni egyfajta szédülést, mint aki mindjárt elájulok, nyomást a fejemben, kommunikálni sem tudok rendesen. Lehet ez ennek az eredménye? Igyekszek azért felkelni, mozogni picit, vizet is iszok, szellőztetek.
2021. szept. 28. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz a szemed?

Nem viszed túlzasba a kavét az unalom miatt?

2021. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi erővel könyvet is olvashatnal. Probléma megoldva.
2021. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Több mint valószínű, hogy a testtartás okozza. Főleg, ha ezt naponta több órán keresztül teszed.

Ezen sajnos csak te tudsz változtatni: oda kell figyelned a testtartásodra, ajánlott gyakorlatokat végezni, amik segíthetnek, illetve csökkenteni a nem kívánt testhelyzetben történő mobilozást.

2021. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Jó, azt nem írtam, de azt is szoktam... Attól függetlenül még azután is ezt érzem. Lehet a monotonitás, fogalmam sincs.
2021. szept. 28. 15:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Kávéra ügyelek, inkább csak vizet iszom, szemészeten nemrég voltam, még én is meglepődtem, hogy szinte hibátlan a látásom ennek dacára. Testtartásra igyekszek majd odafigyelni, azt valóban nem szoktam.
2021. szept. 28. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelenség. Vegyél egy rendes asztali gépet.
2021. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha bemegy valami

Még szép,hogy bámulod,mert nem tudhatod,hogy épp mit nem rak el a zsebébe


Baszki te felelsz a boltert,a kasszáért,kis felelősségtudatod legyen már

Foglald le magad mással

Takarits

Tölts fel a polcot ...


Amúgy én hallgatnék rádiót,ott vannak a balázsek,bochkor is


6 óra durván sok

2021. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon-nagyon sok.
2021. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Saját bolt, nagy haszonnal, de nem ez volt a kérdés, nagyon nem tud zsebre rakni semmit, annál nagyobb dolgokat árulok.😂 Most ilyenre nem térnék ki, hogy nyilván előtte, közben rendet rakok, nyilván zene szól, ha olyan a vevő azzal beszélgetek, eszek is, megy az idő... Helyesbítek is, az itthon töltött idő is bele van véve, napi 24 órából 6 óra akkor. De így is soknak érzem így is. Próbálom így szabadnapokon elrakni, van hogy elmegyek órákra kutyát sétáltatni, ha futni megyek se vagy egyéb elfoglaltságaimon sem. Testtartásra figyelni fogok mindenesetre, nagyon hasznos tipp volt, köszönöm.
2021. szept. 28. 21:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Mármint a mondanivalóm lényege a nagy haszonnál az lett volna, hogy ha mégis így lop, egészségére, de nem tud, mivel olyan dolgokat árulok, amiket nem lehet zsebre tenni a nagysága, súlya miatt.
2021. szept. 28. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!