Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok reggelizni...

Mit szoktatok reggelizni hétköznaponta, illetve hétvégente?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Ma 800 g fornetti volt, egy fél liter kakaóval lekísérve, hogy jobban csússzon mert nagyon száraz.Barackos túrós, meg kakaós volt.

Mielőtt valaki írna hogy ez meg hogy miért?


Olimpia súlyemelő keretben vagyok, nehézsúlyban.


Iszonyat mennyiségű kaját kell ennünk, ez mondhatni, megkarcolta csak a hasam, edzés előtt.

2021. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában rákaptam a melegszendvicsre, meg a sült paprikára.

A mai reggelim pl.: 1 karéj pirított kenyér megkenve vékonyan majonézzel. Rá egy pár vékony szelet fasírt, és rá a sültpaprika.

A tetejére pedig két nagy szelet holland szeletelt sajt ráolvasztva a légkeverésesben, majd kis pirospaprikaszórás, hogy szép színe legyen és kevés csípős paprikasűrítménnyel vékonyan becsíkozva a tetejét.

Még 1-2 percre vissza a légkeverésesbe, és tálalható.

Én teával fogyasztottam.

2021. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2


Összefutott a nyál a számban, ahogyan végig olvastam...

2021. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Általában rántottát, azzal ami épp van. Kolbász, szalonna, hagyma, akármi, de csak egyik valamelyik. Mellé hideg tea, télen-nyáron a hűtőből.
2021. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöket eszem reggelire.

Munkahelyen ha nincs gyümölcs Akkor melegszenya havi 2x

2021. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
1-es ha te tényleg súlyemelő lennél akkor nem ilyen kajákat ennél..
2021. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Itthonról dolgozom, szóval nincs nagy különbség a hétköznapi és hétvégi reggelim között. Dél körül szoktam reggelizni, általában tojást valamilyen formában (főtt kemény vagy lágytojás, tükörtojás, rántotta, omlett és ha épp van kedvem pepecselni vele akkor buggyantott tojás) mellé egy kisebb szendvicset, pirítóst vagy melegszendvicset. Ezeket is variálom, de mindig van itthon sonka, kolbász, szalámi, több féle sajt. Én sütöm itthon a kenyeret, zsemlét, kiflit, mikor mit szeretnénk, ill. szoktam házi májkrémet, körözöttet, zöldséges szenvicskrémeket csinálni. Ma pl. baguett alapú kolbászos-sajtos melegszendvics, két főtt keménytojás, némi uborka és paradicsom lesz a reggelim. Nekem ez a kedvenc étkezésem a napban, meg kell adni a módját :D
2021. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Most halál komolyan ez miért érdekel téged, hogy ki mit szokott enni reggelire? Jobb lesz ettől az életed?
2021. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha dolgozom, reggel az elso dolog tuti kv + narancsle, majd altalaban vajaskenyer, felvagott, zoldsegek, sajtfelek, ha nem vagyok lusta, akkor valami toast vagy egyeb melegszendvics. Ha otthon vagyok, akkor valamilyen tojas (lagy, tukor, rantotta), esetleg fott / sult virsli / debreceni, vagy siman csak szendvics.
2021. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Naponta ot-hatszor eszem, marmint foetkezes egy van. Egeszsegesen eszem, de igy ot evtized visszaigazolta, hogy nekem a boseges reggeli az gyilkos. Sot, csak par falatot szabad. Ha tobbet eszem, orakig kell kuzdenem, hogy megemesszem. Este viszont hatalmasat vacsorazom, es akkor erzem jol magam. 57 kilos no vagyok.

Igazabol a kavemhoz eszem valamit. Croissant-t. Novenyek, sajtok kesobb.

2021. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!