Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Altató nem segít, éjjelente...

Altató nem segít, éjjelente már szétverem az ágyat annyit forgolódok hajnali 3 előtt szinte sose tudok aludni. Érzem hogy kikészülök így. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi altatót beveszek mindennap, és mégse használ. Totál ideg vagyok minden este, nagymamám ilyen rossz alvó, sajnos tőle örököltem szerintem. Reggel pedig hulla vagyok. Mit tegyek?

2021. okt. 7. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Próbálj meg valamit sportolni, mozogni. Az kellemesen lefáraszt. Altatót meg ne szedj, mert hozzászoksz és ez a vége. Meg elmehet az ízlelésed.
2021. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el orvoshoz!

A komoly alvás problémákat nem csak altatóval kezelik.

2021. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad napközben, 2sör lefekvés előtt és alszol mint a bunda
2021. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell sör és nem kell gyógyszer. Ha nem vagy álmos, ne feküdj le 3-ig. Olvass, sétálj, ne gépezz vagy telefonozz. Minek az ágyban hánykolódni? Majd rendeződik, ha természetesen elfáradsz. Egy jó nagy séta naponta csodákat tehet.
2021. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tekerj egy cigit
2021. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!