Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel védhetném meg magam utcán?

Mivel védhetném meg magam utcán?

Figyelt kérdés

Mivel még jövő kérdése hogy lesz e gázpiszrolyom(Pénz,és életkor miatt), gondoltam hogy veszek valami olcsó jánoshoz illöen fegyvert(Vagyis annak használható eszközt(.

Mivel vidéki vagyok,és legközelebbi vadászboltról nem igen mondanak szépeket,paprika spray,az meg kkve.

De ki mit hord magánál?

(Mondhatnátok hogy futás,de helyzet függő,plusz nem vagyok igen jó futásban,meg az is függ hogy milyen időszak van)



#önvédelem,fegyver,futás, gázpisztoly, pisztoly, golyó #verekedést,,erőszak,balhé #Vadász,bolt,vadászbolt
2021. okt. 11. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy akik arra szánják el magukat, hogy más embereket támadjanak meg közterületen, azok nem játszanak tisztán. Valóban az egyetlen kombináció az, hogy teszel valamit a támadóddal, amitől meglepődik, aztán tipli. Nem sok mindent lehet csinálni, ha sarlóval-kalapáccsal támadnak meg és/vagy körbeállnak 800-an! Engem egyszer a kisebbség széklábakkal, husángokkal, sarlókkal, konyhaölő késekkel állt körbe - úgy, hogy semmit nem tettem egyikükkel sem azt megelőzően - és örültem, hogy sértetlenül el tudtam húzni a belemet onnan. A "rendőrök" meg fizikálisan szemközt röhögtek, amikor elmondtam ezt nekik, - tehát csak magadra számíthatsz ilyenkor vagy a támadóid jóindulatára, senki másra!
2021. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Fosd telibe a törvényt . Vegyél 1 PV (vagy CR ) és 1 CS sprayt is ! Ezek jók , ha zsaru esetleg megkérdezi mi van nálad a CSt odaadod , látja meg kussol . Esetleg gázfegyvert PAK képes revolvert vagy félautomatát . Viperát boxert a merészek kést meg a kiméletlenek használnak .
2021. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

gázpisztoly pénzkidobásos féltégla.vannak komolyabb gázsprayk foxlabs 2. 0 narancssárga cimkés lengyelektől lehet kapni online.máris sokkal hatékonyabb mint az a nyomorult cinköntvény sz*r.

nehéz kérdés igazából normális eszközt nem kapni Mo-on.a taser is csak egy lövetű,de talán kapni két lövetűt kb500 ezer huf.

muzeális elöltöltősek egyenlőre tulzás lenne ólomra töltve.nem halálostmeg alig tudok,ami hatékony lenne valóban.jó lenne több lövetű bola wrap,ha létezne ilyen.talán hidegfegyver?

2021. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!