Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hírzárlat lehet a 16 éves...

Hírzárlat lehet a 16 éves lánnyal kapcsolatban,aki öngyilkos lett,hogy nem beszélnek róla?

Figyelt kérdés
Szerintem amugy ez elég brutális,minden öngyilkosság az,de talán az,hogy ilyen hamar jött még 1 és ráadásul így,meg h voltak akik végig látták az egészet..
2021. okt. 14. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra a 16 éves lányra gondolsz, aki hétfő este a metro elé ugrott Pesten?


Szerelmi bánat miatt tehette valószínűleg.

2021. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akik vonat/metro elé ugranak, na ők a tuti biztosra mennek.


Nem tudni miért, de nagyon megakart halni.


Nekem az a személyes véleményem, hogy az emberek nagyon durván egymásba tudnak taposni. Lehet megbántotta őt valaki, beszóltak a külsejére, az is lehet, hogy jött egy "ördögi" gondolat, hogy mi lenne ha hagynánk az egész életet úgyis egy nagy kínlódás az egész. A férfiaknak úgyis csak a szép nők kellenek stb stb, ami nem feltétlenül igaz, de egy tini hiheti azt.


Egy 16 éves lányt már komoly nyomás éri az iskolában is, amit megírtak a cikkben is, hogy egy okos, értelmes lányról volt szó...


A felvételeken, amit mi úgysem nézhetünk meg, mert személyiségi jogokat sért, kivehető, hogy a metro elé ugrik. Többször megnézte, hogy mikor jön a metro, de visszament a táskájához, ami a földön volt....

2021. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ott egy kis kavarodás.


Először azt írták, hogy baleset volt, utána meg hogy öngyilkosság....

2021. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1es Igen,rá:/


Úristen,lehet volt benne a gondolat,hogy mégse kéne,de ez tényleg annyira biztos volt,és annyira a vége valaminek,és szerintem nem volt senki biztos pontja. Átérzem,mert én 19 vagyok,16 évesen nekem is volt depressziós időszakom,és nagyon kifordultam magamból pár hónapig,az elején én is sajnos ittasan mondtam,h lehet elüt a vonat a vasúton,de aztán egyből mondtam,hogy nem amúgy,mert nem tettem volna meg,mert szerettem magam,meg most is,szóval neki már biztos voltak ilyen gondolatai sajnos🙁 (volt velem egy barát is,meg eljött értem egy másik)

Abban reménykedem,hogy ez,hogy volt szegény srác,aki zaklatás miatt lett öngyilkos,hogy az a hír nem adott a lánynak egy plussz löketet,olyan alapon,hogyha ,,ő megtette akkor miért ne,neki már jobb és gondtalanabb minden"..

2021. okt. 14. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hírzárlat? Mit beszéljenek róla?


Öngyilkos lett, ennyi a történet, vége. Egyrészt a hozzátartozók miatt nem szerencsés, ha ezzel van tele a média, illik megadni a tisztességet. Másrészt ahhoz még túl friss a dolog, hogy bármit le lehessen vonni belőle.

2021. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nyers számok: Előző évben 1700 öngyilkosság volt Magyarországon. Ez átlagosan naponta 4-5 öngyilkosságot jelent.
2021. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!