Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vertek-e már meg? Miért?...

Vertek-e már meg? Miért? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
17 vagyok. Még nem, de akartak! 2 tesó tüzet kérrt de nem volt nálaml. Jöttek felém hogy idézem most szétbaxlak lanyomtam két parasztlengőt és dőltek is mint a fA. Aztán összeszaladt a kiscsaládc jöttek husángokkal meg vascsövekkel azokat is mind elvertem. Egyik meg tudott ütni de az alkaromon elhajlott a vascső. Ki jött a jard pisztolyt foggak rám en mondtM most hazamegyek, erre tüzet nyitottak. Eltaláltak csak kevlarmelleny volt rajtam viszapattant a golyó és el is hajoltam. Azokat is jól megpakoltam és mindet megbilloncsotem. De állj jőtt a kommando mondom ennek a fele sem tréfsa es ájkidó mozdulattal a távolságból földre küldtem őket. Jött a katonaság is tankal akartak rajtam átmenni de megállítottam és felemelve az égbe dobtM. Na akkor kivonták a fehér zászlót,mert job nem packázni velem. Ezután......Felébredtem Xd
2021. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam akkor, kettő gorilla úgy gondolta nem vagyok szimpi nekik, lerángattak a villamosról és helyben hagytak.

Tipikus frusztrált elmebeteg állatok.

2021. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem is tudtam, hogy gorillák vannak a villamoson. Még jó, hogy nem téptek szét/ettek meg.
2021. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, 3-ad, szärhoz nem nyúlnak.
2021. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi számít megverésnek? Kaptam már komolyabb pofonokat, ütést , vissza is adtam. Nem szoktak csak úgy belém kötni, kisebbségiek sem. Ez nem nagyképűség, 190 cm vagyok és olyan 105 kg. Ők is inkább a könnyebb prédát keresik.
2021. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok. Igen, alsós tagozatban 2-szer egy cigány gyerek megvert. Harmadik osztályban felelsz vagy merszeztünk, én meg merést kaptam, hogy dobjam fejbe messziről az egyik cigány gyereket, majd ordítsam neki, hogy "Sanyika, ez direkt volt". Ekkor úgy elvert, hogy mellé majdnem megfojtott az udvaron, tanárok szedték le rólam. Majd negyedikben hógolyóztunk haverokkal, amikor véletlen mellédobtam és pont Sanyikát találtam el. Ekkor fogott kettő nagy és éles jégdarabot, amivel megcélozta az arcom, nagyon durván felsértve, éppcsak nem dobta ki a szemem, viszont nagyon durván véreztem, majd rám ugrott és elkezdte verni a véres fejem izomból, hasonlóan a tanárok szedték le rólam nagy nehezen. A gyereknek viszont protekciója volt, úgyhogy semmi büntetést nem kapott.
2021. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18-19 éves koromban, a IX. ker-ben. Haverral mentünk este egy szórakozó helyre, átvágtunk egy parkon és itt követtük el a hibát. Ilyen kőpadok voltak, meg asztal és ott piált, meg dumált egy társaság, cigányok. Utánunk kiabáltak, hogy álljunk meg, de nem hallottuk, mert beszélgettünk. Utánuk szaladtak és engem lendületből fejbe rúgtak úgy, hogy egy kis időre ott is aludtam. A havert is jól megpakolták, de ő nem esett el, a nyakláncát kiakarták tépni.
2021. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egész gyermekkoromban vertek a szüleim. Nem mindenkinek való a gyerek. Nekem biztos, hogy soha nem lesz családom az ilyen esetek elkerülése végett.
2021. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!