Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet szeretni ebben a...

Mit lehet szeretni ebben a gusztustalan, kibírhatatlan hidegben? Miért nem jó az, ha felvesz valaki egy rövidnadrágot és pólót és már mehet éjjel-nappal akárhova, és a rezsi is alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Bárcsak tényleg lenne az a bizonyos globális felmelegedés, inkább legyen nyáron tartósan 35+ fok, ha cserébe télen is 15+ fok van akár éjjel.
2021. okt. 15. 08:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%

#9

Köszi, ez igaz. De ha a természetben vagy ott sajnos nem működik :)

De értékelem a kommented, megy a pipa :)

2021. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
10. Már most is vannak és egyre több,de nem a globális felmelegedés miatt az is biztos.
2021. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%

#11

Ja, én emiatt gondoltam beltérre: "Bogarak csak úgy rajzanak be a szobába", ezen segít.

2021. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Menj el az olaszokhoz, ott kb. ilyen az idő.

Vagy Észak-Afrikába, ott tényleg sosincs igazán hideg.

2021. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

A sok otthonülő hurcianyu meg Karen néni örül neki akiknek nem kell hajnalban kikaparni az autót a jég alól, a legfőbb gondjuk hogy hova menjenek falevelet szedegetni.

Most ez van, cidri, a természet pihen, felkészül a nyárra (remélem jövőre lesz is, nálunk csak tavasz volt meg ősz!), nem szeretem, de ez az élet rendje.

2021. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

#15 Egyetemre járó fiatal lány vagyok, aki csak estére esik haza, de az őszi-téli időszak a kedvencem az évben.


Annyira hülyeség ez a kérdés, nekem, mint hidegebb éghajlatot kedvelőnek meg az érthetetlen, hogy a nyárban mit lehet szeretni. Minden csak preferencia kérdése. Én imádom, hogy vastagon, rétegesen kell öltözni, nem azért, hogy eltakarjam (az egyébként vékony) alakomat, hanem mert sokkal jobb öltözékeket lehet összeállítani így. Nyáron mindenki ugyanúgy néz ki az unalmas farmersort-póló kombóval, így legalább megmutatkozik az emberek egyénisége. Imádom a vastag takarókat, imádok a kinti hidegből beesni a fűtött házba. Nyáron nem lehet rávenni arra, hogy sötétedés előtt kimozduljak, ilyenkor viszont képtelenség meggyőzni arról, hogy betegyem a lábam otthonra. Imádom az esőt, a havat, nemcsak belülről nézni, de kint sétálva is, a legkevésbé sem érdekel, ha megázok, sőt. Imádom az ősz, és még inkább a tél hangulatát, imádok befűteni, gyertyát gyújtani, fényeket kapcsolni. Imádom, hogy reggel, mikor készülődök, még sötét van, és a napfelkeltében sétálok be a suliba. Imádom az őszi-téli gyümölcsöket, a forró leveseket és teákat, a kirándulást a hidegben, őszintén imádok mindent. Minden csak nézőpont kérdése.

2021. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%

#16

"imádok a kinti hidegből beesni a fűtött házba"

Én is imádtam, amíg szüleim fizették a rezdit helyettem is. Mióta saját házban nekem jönnek a számlák, azóta mindig a nyarat várom. :D

2021. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jav.: rezsit
2021. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
#17 Jól kiragadtad azt az egy félmondatot. Én is saját házban élek, ahol magamnak fizetem a rezsit. :) Ez nem valami erős érv a hideg ellen.
2021. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

#19

Kiragadtam? Meglehet, ott nevettem el magam a válaszodat olvasva. :D

Hát, ha valakinek öröm a tripla rezsi, lelke rajta. Én kellemesebben is el tudnám költeni a pénzem.

2021. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!