Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel nagyon akarnátok...

Ha valakivel nagyon akarnátok beszélni de ő nem akar várnátok egy olyan helyen az utcán ahol biztos felbukkan vagy az már zaklatás?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 23:36
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy ha megtudnátok a lakcímét normális e az hogy felcsengetsz hozzá
2021. okt. 21. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szeretem tiszteletben tartani mások döntéseit és határait. Plusz nem vagyok félőrült aki követ embereket vagy utcasarkokon várja őket.
2021. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam így, felkerestem, becsengettem hozzá(előzőleg volt egy kis nézeteltérésünk). Szóltam is, hogy én vagyok, ha gondolja, nyisson ajtót, ha nem, elmegyek. Végül megbeszéltünk, kibékültünk, de mégegyszer, mással ezt nem tenném, nem keresném, ha tudnàm, hogy nem akar beszélni. Ez az eset is azért volt kivétel, mert ezt az embert az életemnél is jobban szerettem és éreztem is valahol, hogy ad egy esélyt és kinyitja az ajtót.
2021. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felcsengetni semmiképpen nem normális. Az már durva tolakodás, ha egyszer tudod, hogy ő nem akar veled beszélni. De az utcán megvárni se jó ötlet.
2021. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném ezeket. Maximum egyszer telefonon felhívnám. De ha közölné, hogy nem akar velem beszélni, akkor tudomásul venném, és többet nem keresném.

Ha egyszer megvárod az utcán, az még nem zaklatás, de ha többször is megvárod, ill. határozott elutasítása ellenére is fölcsöngetsz hozzá, az már zaklatás.


Egyébként miről akarsz vele beszélni, és ő miért nem akar veled? Te férfi vagy, ő pedig nő, és te járni akarsz vele?

2021. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,és egy férfihez mennék,ellenem hangolták a barátai valami miatt amit mi rendezni tudtunk volna, nem tudom meggyőzni az igazamról,próbálnék még beszélni vele,nem akar többet, én szeretem
2021. okt. 22. 00:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Legközelebb újra ellened hangolják. Nekem egy barátnőm volt ilyen, minden hazugságot elhitt rólam, de annyi esze már nem volt, hogy legalább rákérdezzen. Az ilyen inkább ne legyen része az életemnek.
2021. okt. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha a lakcímét úgy tudod meg, hogy ő abba nem egyezett bele, az már bűncselekmény, csak szólok. Hagyd a fenébe, sok férfi van még a világon.
2021. okt. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki amit akarsz és ha arra sem válaszol, akkor ne alázd tovább magad!
2021. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!