Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újra jön a kötelező maszk?...

Újra jön a kötelező maszk? Bezárnak a sulik? Éjszakai kijárási tilalom? Mit szóltok? Hétfőtől.

Figyelt kérdés

Én beoltattam magam 2x is, biztosan nem fogom hordani a maszkot.


Orbán ezzel az intézkedésével elbukja a választásokat.

Az óriási oltási kampánya ellenére, beadtam annak ellenére hogy nem akartam mert kötelezett rá, és ugyanott vagyunk, ahol tavaly voltunk = elk*rta ő is. NAGYON.


2021. okt. 23. 09:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
nézd, minden kormány meg akar bukni, mert hisztibabákat pénzelni egyértelműen jobb, mint országot vezetni... két éve csak az orvoszsebtömés megy, és te még meglepődsz bármin is... nőj fel.
2021. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Ha Romániában ez van itt is ez lesz csak napok kérdése.

Ez eddig is így volt.

2021. okt. 23. 10:37
 13/32 A kérdező kommentje:
Pláne, hogy turistabuszokkal hozza be a román-ukrán-szerb magyarokat "ünnepelni" ...
2021. okt. 23. 10:38
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem.

Főleg nem hétfőtől (jön a mindenszentek).

Max azoknak,akik nincsenek beoltva,valamilyen korlátozás jöhet.

2021. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kattog a gyakori népe ezen a digitális oktatáson. Nem a gyakorira kiírt kérdések számától függ, hanem a Népegészségügyi Hivatal vagy minek hívják dönti el az operatív törzsek együtt.


Itt a gyakorin mindig van egy jól értesült ember akinek van egy tuti dátuma. Szánalmas, hogy nem jött be neki.

2021. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
61%

“ Max azoknak,akik nincsenek beoltva,valamilyen korlátozás jöhet.”


Rossz a hozzáállásod. Téged érhet negatív meglepetés, aki a worst case estre készül, az csak pozitívan csalódhat.

2021. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
48%

“ Szánalmas, hogy nem jött be neki.”


Még neked sem. Majd 1 hónap múlva meglátjuk, neki vagy neked lett igazad.

2021. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%
2021. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
97%

"Ha Romániában ez van itt is ez lesz csak napok kérdése."


Az nem zavar, hogy Magyarországon a fertőzöttek 7 napos átlaga 2000 körül van, Romániában meg 15000? Vagy hogy náluk már nincs szabad intenzív osztályos ágy, nálunk meg ötödannyian sincsenek kórházban, mint tavasszal?


Gondolom nem, csak fröcsögni lehessen.

2021. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%
Megis azt olvasni mindenhol h nov 1.tol maszk kell a buszokra es a munkahelyek is kotelezove tehetik a maszkot. Magyarorszag kormany oldalon is. A Most akkor mi az igaz? Megorulok ha megunt rankkenyszeritik azt a szart.. inkabb pusztuljon ki az az 1% aki gyenge de felejtsuk mar el ezeket a korlatozos faszsagokat
2021. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!