Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újra jön a kötelező maszk?...

Újra jön a kötelező maszk? Bezárnak a sulik? Éjszakai kijárási tilalom? Mit szóltok? Hétfőtől.

Figyelt kérdés

Én beoltattam magam 2x is, biztosan nem fogom hordani a maszkot.


Orbán ezzel az intézkedésével elbukja a választásokat.

Az óriási oltási kampánya ellenére, beadtam annak ellenére hogy nem akartam mert kötelezett rá, és ugyanott vagyunk, ahol tavaly voltunk = elk*rta ő is. NAGYON.


2021. okt. 23. 09:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Lám lám lám...

Milyen hamar dőlnek meg “meglettmondva” elméletek.

2021. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

November közepén jön a kijárási tilalom, aztán bezárnak a sulik, decemberben ismét ott vagyunk, ahol tavaly ilyenkor.



Orbán ellopta és elk*rta, amit lehetett. Szuper! :)

2021. okt. 28. 21:46
 23/32 anonim ***** válasza:
Nemhinnem h ugyanolyan szigor lesz mint volt.. max a bzi maszkozas jon a buszon. Kijarasi meg zaras biztos nemlesz. De multkor se nagyon tudtak betarttatni szal tokmind1
2021. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ez nem Orbán. Nem védeni akarom azt a hétpróbás gazembert, de egész európában ez megy. Kipróbálják egy országban pl. Mint olaszoknál, ha nincs forradalom, akkor jön ausztria, magyarország, aztán csehek, szlovákok.

Szalámitaktika.

Egyelőre bizonyított a nép. Legalábbis abban, hogy milyen jó engedelmes birkák.


Már tavasszal megmondták, nyáron jön a jutifalat ha elegen oltatnak, aztán bezárnak megint mindenkit.


A “konteósok” szóltak előre.

2021. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%

23: németeknél azt mondta a Spahnferkel tavaly szeptemberben, hogy nemmisnlett volna szükségba tavaszi lockdownra, és nem is lesz többet. Aztán lett novemberben “csaknégyhétre” májusig.


Ennyit a politikusokról meg a reményekről.

2021. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem aztan tokmind1 mit zarnak le csak ne kelljen maszkba fulldokolni. Igyis ugyis kimegyunk meg lehuzzuk a maszkot szal nemsokat szamit h mit akarnak 🤷‍♂️
2021. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%

Be vagy oltva, de ugyanúgy fertőzhetsz, meg fertőződhetsz is.

Aha..

Akkor mi értelme az oltásnak?!

Mikor jöttök már rá, hogy ordasnagy kamu ez az egész covid cirkusz?!

Sosem lesz vége, amig a politikai és egyéb érdekek ugy akarják, meg amíg a birkanép meg nem unja és jól az asztalra nem csap.

2021. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

Iskolabezárásról : ma hazajövet mit látok? Középiskolás diákokat futtatnak odakint az iskola körül, esőben, egy szál torna pólóban, rövidgatyában. Csoda lesz, ha valamelyik megússza egészségesen ,én kabátban is fáztam.

Majd náthásak lesznek, netán kapnak egy mezei tüdőgyuszit, de rá lesz fogva, hogy covid és kitör a pánik.

Na, így megy ez...

Elképesztő mennyi marha ül felelős beosztásban és teszi tönkre emberek tucatjait!

2021. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen eddig is kötelező volt a maszk már a kezdetektől.

Újabban a buszon is.

Kenytejrn

A vagyunk hordani

Én is utálom, de ha muszáj.

Az első kettőt én is meg kaptam még április végén, Május elején.

Remélem a harmadikat nem kell.

Rohadtul nem akarom.

Apa sajnos elkapta, pedig a harmadikat is meg kapta.

Egyik barátnőm az első kettőt ő is elkapta.

Szóval. :(

De már rohadtul elég ebből a rihes szarból.

Mikor lesz már vége kim

2021. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
*komolyan. 😪😪
2021. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!