Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkába járás kerékpárral. Te...

Munkába járás kerékpárral. Te bevállalnál oda vissza 30km t vele?

Figyelt kérdés
Két település között, azaz nem városban. A kerékpárút ha minden igaz tavasszal elkészül.

2021. okt. 30. 12:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%
Én kb ennyit megyek, és nagyon ajánlom! Kint vagy a természet valóságában, körülvesz a világ. Amúgy meg sikerélménnyel tölt el, belső tartást ad, pláne ha vacak időben is nyomod.
2021. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Én mindennap, vasárnap kivételével12 km. kerekeztem,58 évesen. Ügyfelezés volt a munkakörök fontos volt a megjelenésem pláne egy nőnek. Előbb mentem be a munkahelyemre. Bementem egy elszuperált helyiségbe,ahol enni szoktunk és rendbe szedtem magam, át is öltöztem. Nem kell túl dramatizálni. Jöttem haza zuhogó,sűrű villámlás mellet, meg 35 fokos melegben. Volt többször olyan, hogy meló után még ki bicajoztam a lányomékhoz,ami a melóhelytől 10 km-re van. Haza együtt onnét 22-24 km. Ráadásul városban, nagy forgalomban.Soha nem voltam beteg. Most mint nyugdíjas kevesebbet megyek, de hiányzik.
2021. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%
Be, de azért nem könnyű a 2 tepepülés közötti biciklizgetés. Vannak szelesebb napok mikor alig lehet haladni, ha erre még szakad az eső is vagy a hó, az lehet nem olyan kellemes. (Bár én szeretem az itéletidőt :)
2021. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Max 10km odavissza. 30at semmiképpen nem.

40nő

2023. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!