Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyakori kérdések...

Szerintetek a gyakori kérdéseken lévő nagyszájú, primitív trollok a valóságban milyenek?

Figyelt kérdés

#Ki ha én nem?
2021. nov. 6. 10:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es igen, a negatív típusra gondoltam.

Igazából én is ugyanezen a véleményen vagyok, mint te.

2021. nov. 6. 13:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi trollok IRL is tökéletesen ugyanilyenek, csak kicsit visszafogottabbak. Bárhonnan jöhetnek, bármilyen társadalmi rétegből.

Azokat a humorizálókat akik ártalmatlanul szórakoztatót, szellemeset írnak, nem tekinteném trollnak.

De vannak, akik direkt sértően viccelődnek, összekeverik a szemétkedő szarkazmust a humorral, ők már trollok.

"Kedvenceim" azok, akik gyorsan eljutnak a személyeskedésig és próbálnak találgatni rólad, az életedről, hogy milyen lehetsz, keresik a gyenge pontodat, amivel megfoghatnak. Talán ezzel csak a saját életüket próbálják rád kivetíteni, talán egy tudatos taktika (hátha betalálnak valamivel). Egy biztos, a régi taktika beválik, ne etesd őket, ne válaszolj nekik.

2021. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!