Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öltözetem az öreges, vagy...

Az öltözetem az öreges, vagy ezek a vásárlók ilyen primitívek? 25/N

Figyelt kérdés
Dohányboltban ma egymásután több vevő is volt.Bár anélkül is hideg van bent, ki kellett nyitni a kis ablakot. 2 nálam idősebb roma ffi vásárolt, amikor kimentek, hallottam, hogy azt mondta az egyik, hogy " láttad, a néninek befagy a pi...ja. " Lehet, hogy túl fázós vagyok, de [link] ehhez hasonló kabát van rajtam, főleg hogy szellőztetést is kell csinálni.

2021. márc. 20. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Mit nem értesz? Azt volt számukra furcsa, hogy nagyon be vagy öltözve.
2021. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Sztem ez a kabát egyátalán nem öreges nekem nagyon tetszik. Sztem csak bunkók voltak.
2021. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok még néha kabátot, szóval nem értem.
2021. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Sose vennék fel ilyen kabátot. Mint egy zsák.
2021. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál tőlük egy kis (eltérő) kulturális bemutatót.

A világért se vedd magadra!

2021. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tesók ilyenek,nem vagy egyáltalán öreges,már én is bácsi vagyok valakinek így 23 évesen ami elég furcsa,na de ha nincs rajtam maszk akkor csak fiú vagyok és valahol még a diákot is el kérik.

Szépen akart fogalmazni,itt inkább a hangsúly a pi...ja volt.

2021. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyen kabát kintre, minusz 10-15 fokba való, nem pedig egy üzletben belülre.

Emellett teljesen formátlan, kb úgy néz ki, mint a muszlim nök öltözete, ilyet akkor sem vennék fel, ha fizetnének érte.

2021. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Elég mamás. Mint egy zsák. Nekem sem tetszik, de én megtartottam volna magamnak, ha én vagyok a vásárló. Amúgy ha hideg van bent, persze, hogy fel kell öltözni. Főleg a mostani vírusos időben.
2021. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát a vásárlók mindenképp primitívek voltak, ha így fogalmaztak. Ha idősebbnek néztek, akkor sem az öltözködésed miatt. Nem tudom, lehet kicsit megviseltebbnek tűntél aznap és idősebbnek néztek, azért mondtak nénit.
2021. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Fàzós vagyok, nem èrdekel ki mit gondol, hogy mennyire öltözök fel. Pláne nem az ilyen stílusú emberekè akikkel talàlkoztàl. Ez a kabát mondjuk nem tetszik, de ez relatív, kinek milyen az ízlèse . Engedd el, pont az ő vèlemènyük nem szàmít
2021. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!