Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kedvesebbek a nők mint...

Miért kedvesebbek a nők mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy óriási általánosítás, vannak kivételek bőven, mondjuk kedves férfira, vagy gonosz nőre, én csak a tapasztalataimat és a nagy átlagot veszem alapul.

Ha rokonokra gondolok ők mindig támogatóbbak és gondoskodóbbak voltak, ha tanárokra, akkor a női tanárok kedvesebbek, engedékenyebbek voltak, ha barátokra, akkor a lánybarátok sosem hagytak cserben bármi történt. Munkahelyen a kolléganőkkel sokkal könnyebb szóba elegyedni, többet mosolyognak, van aki alapból kezdeményezőbb volt, boltban is kedvesebb a női eladó vagy tényleg bárhol jár az ember, az utcán még egy nő sem kötött belém, vagy ha mondjuk a buszon az útban álltam akkor udvariasan megkérnek, hogy álljak arrébb, nem pedig félre löknek, hogy áll már félre köcsög.

Párkapcsolatban nem is tudnék mást elképzelni mint női társat, persze ennek az alapja, hogy férfi vagyok és mindig is a nők vonzottak, de ha másképp lenne sem tudnék egy férfiban úgy megbízni mint egy nőben, bármit csinálnék.



2021. nov. 14. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, én sem bízok meg a férfiakban. Én is látom, hogy mennyivel kellemesebb a női társaság és mennyivel könnyebb elviselni a férfiaknak a nőket, mint fordítva. Azért voltak és lesznek pasijaim, mert hetero vagyok, és a kémia nekem férfiakkal működik. De néha elképzelem, milyen jó lehet leszbikusnak lenni, ahol mindenben egyből egyenrangúak a felek, nincs erőfölény egyik fél javára sem, tökéletesen ismerik egymás testét és tiszteletben tartják azt.
2021. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de az egyik válaszolón jót mosolyogtam. Nem tudom, tudja-e, hogy a leszbikusoknál mennyire sok a bántalmazás, verekedés.

Nagyon vicces ez a nők kedvesek, empatikusak mantra, de ahogy többen már leírták, a nők alapvetően igyekeznek elkerülni a konfliktust, ezért sokkal gyakrabban támadnak hátba, sokszor apróságok miatt hirtelen ellened fordulnak, vagy egyszerűen ok nélkül nem kedvelnek.

Én mondjuk nem vagyok hetero, és szeretek is nőkkel barátkozni. Az igaz, hogy elfogadóbbak és kedvesebbek, de összességében jóval problémásabb egy női barát, mint egy férfi. A férfiak jóval intelligensebbek, egyenesebbek, és sokszor egy durvább konfliktust is könnyen tudunk tisztázni. A nők zöme inkább olyan, hogy nem mondja ki, ha valami zavarja, apró dolgokon problémázik, teljesen logikátlan dolgokat csinál, hiába figyelmeztetik előre stb.

2023. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!