Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
 121/175 anonim ***** válasza:
20%
121 szerintem az a baj, hogy túl sokat vekengsz, és mindenre ráfogot a dolgot, csak magadba nem nézel. Látod, te covid nélkül is beteg vagy, más meg coviddal sem. A tudatod teremt, ezt azért pár kontextusban megjelenik. Remekül müködik a placebo, nocebo... Dokumentált orvosi csodák vannak... A méhecske is csak azért tud repülni, mert nem sikerült neki elmagyarázni, hogy ekkora testtel és ilyen pici szárnyakkal ez lehetetlen... De igazából abban hiszel, amiben akarsz, csak engem kimélj meg ezektől
2021. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/175 anonim ***** válasza:
74%

121

Nem kedves, ez a te hülyeséged. Egy bemajmolt szöveg amit mondtak neked és te szemellenzővel haladsz.

122 pontosan

2021. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/175 anonim ***** válasza:
56%
2021. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/175 anonim ***** válasza:
85%

Figyeljetek! Nem lesz eredménye a vitának, ha egymást minősítgetjük. Sokkal többet lehet elérni értelmes érvekkel/kérdésekkel.


Én személyszerint azért vagyok ellene a covid oltásnak, mert becsapva érzem magam a kormány/média részéről. (Bár ezt nem csak a covid intézkedésekre értem de most maradjunk a témánál)


Emlékszem rá, mikor az első oltásokat kezdték beadni, azt hangoztatták, hogy egyetlen oltás 98%-os védelmet nyújt és soha senkinek nem lesz kötelező. Eltelt egy kis idő aztán már elkezdték emlegetni, hogy lehet szükséges lesz egy második oltás is,majd bizonyos dolgokat az oltáshoz (vagy folyamatos teszteléshez) kötöttek, majd utána jött, hogy kötelezővé tették az egészségügyiseknek, meg majd a tanároknak...majd a munkáltatók is kötelezővé tehetik...most meg már a harmadik meg negyedik oltást tukmálják...


De most gondolkozzunk egy picit! Most már eltelt egy kis idő, megfigyelhetjük a tapasztalatokat.

Ugyanazok a szakemberek szájából származik az is, hogy egyetlen oltás 98%-os védelmet ad, mint az, hogy a harmadik oltás extra védelmet nyújt.

De mivel különb az idei őszi járványhelyzet, mint a tavalyi? Semmivel. Pedig az emberek 60%-a két oltással rendelkezik! Hol van az a 98%-os védelem? Tehát a következtetést levonva valószínűleg ugyanaz lenne a helyzet, ha az emberek 90%-a lenne beoltva, nem? És még ezekután higgyen el, hogy a harmadik oltás fog megvédeni?

2021. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/175 anonim ***** válasza:
72%

Ne felejtsük el, hogy kísérleti vakcinákról beszélünk!


Én azon a véleményen vagyok, hogy ha tényleg hatásos lenne az oltás, akkor már 60%-os átoltottság mellett látnunk kéne valamiféle eredményt. De a megbetegedések, a korházi ellátások és halálozások számában sem látszik meg.

Pedig logikusan gondolva legalább feleannyinak kéne legyen mint tavaly.

Ezek után felteszem a kérdést magamban, hogy tuti az x-dik oltás fogja megoldani a helyzetet?

2021. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/175 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azt hiszik, hogy az emberek elfelejtik, miket mondtak.. én egyébként például azért sem bízom ebben az egész oltás dologban, mert múltkor a tv-ben egy nyugalmazott virulógussal beszélgettek, aki azt mondta, hogy semmi különbség nincs az oltott és oltatlan emberek közt a vírus terjedésével kapcsolatban. Ugyanúgy elkapja mindkettő, ugyanúgy fertőz mindkettő. Annyi a különbség, hogy aki oltott, azt kevésbé fogja megviselni a betegség. Akkor mi ez a nagy diszkrimináció, amit most művelnek????? Mi ez az egész? Valamint azt is mondták, hogy a kórházban 45% az oltottak aránya. Akkor????? Ez a nagy hatékonyságú oltás??? Most komolyan?
2021. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/175 anonim ***** válasza:
26%
8 osztályban mit oktatnak lényegtelen . A hivatalos álláspont államérdek . A középkorban lapos tányér volt a földünk és isten a felhőkön ülve keste ki mit tesz az ivarszervével amit meg kell gyónni a papnak . Most kovidhiszteriat nyomat a tv ezt aki benyalja retteg keresi a megoldást . Immunrendszer belső szerv tudja mi a szerepe . Az emésztét ki tanitotta neked ? A véredet mikor tanitottak alvadni meg és hogyan ? Ez természetes szerves automatikus folyamat .
2021. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/175 anonim ***** válasza:
83%
124@ nem tűnik fel a nekik a 2 év hazudozássi mellédumai logikatlanságok . Ha ők megtették az bonatkozzon mindenkire , ez 5-7 éves szint . Ezek fanatikusok , a tudomány és a tv marhaságainak hívei . Helyetted oltottak be magukat , felelőtlen önző vagy . Teszel a közösségre , szuperhős lennél 4 injekcioval és sztár ha bezárkoznál és autoban is madzk lenne rajtad . Egy kontinens lakosságat mented meg ha napi 30szor fertőtlenítesz . De szharsz az egeszre miattad meghalt ezer ember es fog kihalni több tucat falu mert egyoldalúan àllsz hozzá . Miközben pont a fabatikueok egyoldalú politikai híreket néznek esetleg gagyi szerkesztett lejárató videókat az ellenzőkről . Arra nem valaszolnak meg nem akadnak ki hogy a dzakertőik nem adnak be eemmitvmaguknsk a politikus jedvenceik mentedülnek a vakcinától , ez tegnapi Index Porttolio cikk a google is beadja . Az ő döntésük , beadták ennyi be is fogják mindet amíg a lábuk birja a sorbanàllást ....
2021. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/175 Molettimado ***** válasza:
90%
59: abban igazad van hogy sok a megválaszolatlan kérdés és a rejtély. De ez ez nem igaz hogy nincs tesztelve. John Campbell Brit virológus tavaly áprilisban magyarázta hogy több csoportra osztottál a csimpánzok és tesztelték rajtuk. A pfizer meg monderna anyagát és dobtál csak úgy össze. 2002-ben A sars 1 nél kezdték tesztelni, csak abból hál Istennk nem lett világjárvány. A kínai meg az oroszról tényleg kevés az infó, az orosz még talán jó, de a kínai az homályos.
2021. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/175 anonim ***** válasza:
68%

127


Az immunrendszer NEM szerv, legalábbis semmiképpen sem egy szerv. Szervek, sejtek (fehérvérsejtek) és működésük összessége lényegében. Vannak határai amúgy, van, hogy nem tud legyőzni egy kórokozót vagy épp a felülfertőződést nem tudja legyőzni vagy citokinviharral reagál az elszaporodó kórokozókra és nem a kórokozó öli meg a testet, hanem a saját immunrendszere.

Egyébként az immunrendszer az, ami rettentő csúnya dolgokat tud művelni a szervezettel, rátámadhat és megpróbálhatja eltenni az embert láb alól. A COVID pedig kifejezetten provokálja az autoimmun folyamatokat, legalábbis a sok-sok poszt-COVID-esetből így néz ki. Ízérzékelés-vesztés, szaglásvesztés hónapokig, évekig; szívizomgyulladás, krónikus fáradtság (de olyan, hogy nem tud dolgozni az ember), hormonproblémák.


Az oltás által antitesteket termel a szervezet és ha a COVID-fertőzés akkor ér, amikor még van elegendő ellenanyagod, a vírus nem tud úgy "elszaporodni" és nem lesz akkora gond.


Te tudod, ha tökéletesnek hiszed az emberi szervezetet (közel sem az!!!! sőt, igen tökéletlen) és elutasítod az orvostudomány vívmányait... Csak ezesetben nem lennék a helyedben.



Mindenkinek!


Engem személyesen nem zavar, hogy a tudomány emberei nem rögtön tudták mi a fegyver a COVID ellen és hogy kicsit kísérleteznek most voltaképpen.


Azért nem mindentudók még az orvosok és a kutatók, így is tudásuk legjavát adják.



Azt tudom, hogy ha az ember megszúrja magát, a tetanuszt is ismételni kell, 8.-ban (vagy mikor) kaptunk májgyulladás elleni oltást, de akkor is mondták, hogy nem árt ismételni 10 év múlva, akkor nem lesz már kötelező, de nem árt.


Nem minden oltás hatása tart a világ végezetéig.


Szerintem ha vizsgálnák a torokgyík elleni védettségünket - azt találnák, nincs már senkinek. Csak hát MINDENKI oltott ellene, ezért nem tud terjedni.


Nekem az a véleményem, hogy a COVID se tudna, ha MINDEN olthatót beoltatnának rövid időn belül, amíg:

- nem keletkezik mutáció

- a legkorábban oltottaknak is van még elegendő ellenanyaguk.

2021. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!