Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
 131/175 anonim ***** válasza:
17%
130 # citokin vihart a folyamatos beadott vakcinak okoznak . Fejletlen termeszeti népeknél nincs járvány , vigilizalt betegség depresszió . Oda akkor kerül mikor megmentik kiszedik őket a környezetükhől , gyógyszerezni vagy modern taplalekra szoktatják . Vagy modern kutatók dirrkt fecskendőkkel ritkitják azokat. A szervezet nem támad meg , csekély az a szám ami ezt produkalja . Fura mód nem pánikoltak a fejesek orvosok gazdasági arcok valós bajok esetén . Sem kezdtek gyorsan sugármentesítő életmentő folyamatokkal bombazni a lakossagot amiket érintett Csernobil meg Fukosima fertőzése . Talan emiatt is kételkednek a vakvinaelutasitók , mert akkor is az illetékesek elhazudták titkoltak tettek rá ki hogy éli túl .
2021. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/175 anonim ***** válasza:
82%

131


NEM a vakcina okoz citokinvihart.

A citokinvihar kapcsán utánaolvashatsz a spanyolnáthának.


A többi összehordott butaság kapcsán annak olvashatsz utána, hogy a történelem során mekkora volt a:

- csecsemőhalandóság,

- születéskor várható élettartam,

- átlagéletkor.


Egyébként nyugodtan mehetsz az erdőbe élni, csak ne másokat fárassz/veszélyeztess a butaságaiddal. Köszönöm szépen.

2021. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/175 anonim ***** válasza:
81%

131


Ja és sajnos de, megtámad a saját szervezet.


Az autoimmun betegségek is baromi gyakoriak és a rák is arról szól, hogy magát öli meg a szervezet.

2021. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/175 anonim ***** válasza:
67%

130: az oltottak is ugyanúgy hozzájárulnak a mutáció kialakulásához, sőt, hiszen a nagyobb védettség ellen kell mutálódnia. Minél védettebb valaki, a vírus annál több konformációra képes, hogy fertőzőbb legyen.


Én azért sem hiszek el mindent, amit a média mond, mert nagyon sokan azt hiszik, hogy ezek az mRNS típusú oltások már 20 éve használva vannak. Illetve hogy vektorvakcinákat kaptunk gyerekkorunkban. Legutóbb egy oltás-szkeptikus politikust hívtak meg egy műsorba, ahol ugyanezeket mondta el, és azzal támadták, hogy konteós, mert meggyőződésük, hogy gyerekkorunkban is ezeket az oltóanyagokat kaptunk. És most őszintén… aki ilyesmiben hisz, az hogy lehet televízió közelében? Gyakorlatilag hazudik.


2023-ig kísérleti fázisban vannak az oltások, miről is van akkor ez a nagy vita?

2021. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/175 anonim ***** válasza:
82%

134


Te írtad a legújabbról is, hogy már évek óta használják. A többit pláne. A kórokozó más csak.


Jobb, ha a vírus kísérletezik rajtunk, hogy mennyire tudja ellenünk fordítani az immunrendszerünket (már ha a betegséget magát túléljük)?

2021. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/175 anonim ***** válasza:
76%
129 a különböző vakcinák együttes hatását mikor és ki tesztelte?
2021. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/175 anonim ***** válasza:
80%

Nem én írtam, én azt írom, hogy ezeket az oltásokat 2 éve használják csak, hivatalosan is kísérleti státuszban vannak.

Én azert nem veszem fel az oltást még, mert bizonyos értelemben géntechnológia. Persze ez még továbbra is a vita tárgya, mert a tüskefehérje génje nem kerül be a sejtmagba (elvileg, de le is írja a Pfizer, hogy ezt konkrétan nem vizsgálták meg), csak a citoplazmába, ahol végül is valamilyen idegen örökítőanyag kerül átírásra a mi sejtünkben, amit majd szépen le is gyárt, és azt támadja meg az immunrendszer. Nekem ez már kimeríti a géntechnológia fogalmát, de most mindenki jobban örül annak, ha inkább nem fogalmazunk így. Semmi baj nem lenne, ha a régiekhez hasonló, hagyományos technológiára épülő oltásokat gyártanának. Egyedül a kínai ilyen, de bebizonyosodott, hogy nem volt elég félév alatt összedobni, hanem több idő szükséges ahhoz, mire valóban hatékony oltást sikerül létrehozni.

Én egyébként nem bánom a géntechnológiát, most már különben is sci-fiben élünk, csak légyszi ne rajtam teszteljék már! Igazatok van, hogy fura, hogy ennyire tukmálják, nem hinném, hogy szándékosan, de mindent könnyebb úgy eladni, ha van rá vevő, aki saját maga helyett másra hallgat. Nekem van elég tudásom a sejtbiológiáról, de akinek nincs, az nagy bajban van. Lehet, ha én sem tanultam volna bioszt, akkor most ugyanolyan áldozat lennék, mint akik elhitték azt, amit a TV-ben mondanak nekik! Meglátjuk, hogy mi lesz a vége. Lehet 1 oltástól nem lesz bajuk, de 4-5 oltást már megelégelhet a szervezet. Aztán ki tudja, hogy mennyi lesz a végső szám, amit fel kell kötelezően venni mindenkinek! A legrosszabb, hogy a gyerekeket is tesztpatkányoknak használják!

2021. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/175 anonim ***** válasza:
81%
137 ez nagyon korrekt írás, szívemből szóltál
2021. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/175 anonim ***** válasza:
23%
Azzal, hogy micsoda rettenetes, meg kísérleti az oltás - miközben a sarki hamburgeresben ennél sokkal gyanúsabb anyagokat lazán beburkoljátok - NAPONTA! - és fütyültök rá, hogy mennyire veszélyes.
2021. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/175 anonim ***** válasza:
80%
141 aztán ezzel mi a bajod? Valaki így látja, más meg úgy. Bele szól valaki, mit eszel? Nem? Akkor?
2021. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!