Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/175 anonim ***** válasza:
39%

Előre tudtam, hogy te természetesen a szakembereknél sokkal jobban értesz ehhez IS.

Gratulálok.

Csak sajnos ez az én bőrömre is megy.

2021. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/175 anonim ***** válasza:
40%
2021. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/175 anonim ***** válasza:
0%

114 oszt mit csináljunk ezzel? Látod, az oltás ellenesek halnak meg, ti nem örökké élhettek... Örülök kéne ^_^

Én fordított esetben boldog lennék, hogy a hozzád hasonlók eltünnek a földről, csak sajnos azt nem írja meg az Origo :(

2021. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/175 anonim ***** válasza:
12%

Mert az oltottak nem halnak meg olyan sűrűn.

Csak tudod, engem nem vigasztal, hogy most 10% helyett csak 8% az esélyem a halálra, mivel te nem akarsz oltást.

Emiatt aztán nincs hely a kórházban, műtétek maradnak el, fél éves várólisták vannak, stb. A %-ban benne vannak ezek is, a vírus mellett, ezért ilyen magas. Alapból a vírusba már valószínűleg nem halnék bele, az oltás miatt.

2021. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/175 anonim ***** válasza:
21%

117 eleve 1-2% a covid halálozási aránya eléggé túl csúsztatott statisztikával, szóval ha az oltás után 8-10%, akkor szerintem gondolkodjál el picit.

A kórházban eddig sem volt érdemi ellátás, jó reggelt, viszont stadionbol van elég, te hol voltál az elmúlt 20-25 évben?

Ha mondjuk az itteni obégatás helyett dolgoznál, akkor lenne pénzed magán egészségügyre, ezt tudom javasolni

2021. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/175 anonim ***** válasza:
15%

Te tényleg funkcionális analfabéta vagy?

Külön leírtam, hogy a % NEM csak a vírus miatti halálozást jelenti!

Azt meg ne te írd elő, hogy melyik orvoshoz menjek.

2021. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/175 anonim ***** válasza:
34%

111-esnek

Ez sem igaz. Hazugság.

A tv-ben megszólaló orvosok mondják az oltást. Természeteden meg vannak fizetve és meg van mondva hogy mit kell mondjanak. S médiában nem jelenhet meg semmi ami az oltás ellen szól. Nem vetted észre? Mert van egy hivatalos álláspont ami "demokratikus országunkban" megkérdőjelezhetetlen.

Az én családomban 2 orvos van, baráti/ismerősi körben legalább 6-7. Ebből tudod hányan támogatják az oltást? 2-en és ezek közül az egyik azt vallja, hogy egyáltalán nem jó hogy boldog-boldogtalan oltat. Szerinte csak az idősek, betegek, gyenge immunrendszerűek kéne beoltassák magukat, mert jobb a nyájimmunitás ha lehetséges. Tehát kb 8-9 orvos ól 2 az aki oltást támogatja. Viszont azok közül egy aki nincs mellette beszélt a rádióban valamikor júniusban. És tudod mit mondott? Amit mondták hogy mondjon.


116-os

Mindneki meghal, ugyanolyan eséllyel.

117-is

A pánikodat tartsd meg magadnak. Ha pedig ezektől rettegsz, kezelesd az idegeidet.

Én olyan nyugodtan tudok aludni hogy az nem igaz. Minek cseszegeted itt a jónépet? Aki be akarja oltani magát az oltás. Aki meg nem az ne.

2021. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/175 anonim ***** válasza:
68%

"jobb a nyájimmunitás ha lehetséges"

Na, ebből látszik, hogy milyen orvosok ezek.

Ugyanis erről a vírusról az derült ki, hogy a nyájimmunitás sajnos csak nagyon korlátozottan működik.

A delta változatnál 90% fölötti átoltottság kellene hozzá, de még az is csak kb. fél évig működhetne így, utána gyengülne a hatása, és még ráadásul ez nem véd túl jól a többi változat ellen.

Az ellen a vakcina jobb.

A leghatásosabb a gyógyult beteg + utána vakcina lenne, de ugye ezt nem lehet senkitől elvárni (mármint a betegséget).

2021. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/175 anonim ***** válasza:
14%
118 és ezt honnan tudod?
2021. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/175 anonim ***** válasza:
86%

Ehhez képest a legtöbb külföldi cikkből és fórumról is az az infó jön, hogy ez a vírus nem gyerekjáték. Zömében az idősek, gyengébbek hunynak el miatta, de közel se csak ők.

Rengeteg ember kerül súlyos állapotba, szorul lélegeztetésre, leterhelődnek a kórházak.


Az ismerősi körömben kevés ember kapta el, de ők megszenvedték.

Kissé távolabbi ismerősi körömből rengeteg halálhír érkezett és már bármelyik családtagommal, barátommal találkozom, meséli, kije halt meg a vírus miatt, kijének van szívizomgyulladásra, ki az, aki majdnem lélegeztetőre került.

A kórházak világszerte terhelődnek a COVID-os betegekkel.


Rengeteg a poszt-COVID-os, a vírus mindenféle kóros immunreakciót indít be. Hónapokig vissza nem térő ízérzékelés vagy szaglás. Szívizomgyulladás. Krónikus fáradtság, de olyan, hogy dolgozni alig tud az illető.


Attól, hogy egészségesen élsz, belehalhatsz vagy belenyomorodhatsz.


Szóval számomra megdöbbentő, hogy emberek sokasága nem veszi komolyan ezt a vírust.



Mondjuk a családban mindenki veszélyeztetett (bár nem élünk együtt), én is krónikus beteg vagyok.



29N

2021. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!