Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
 171/175 anonim ***** válasza:
34%
171. Ja, hát ha a Zacher mondja, pénzért természetesen, akkor az biztos úgy is van. Legalább a nevét tudnád leírni rendesen. Nem fogok neked forrásokkal jönni, mert te úgyis azt fogod fújni, amit a TV2 propagál. Teljesen értelmetlen a veled folytatott vita. Aki csak nézni tud, látni már nem igazán. Oltasd be magad a 100. oltással, az én adagomat is felajánlom pluszban. Lásd, vagy khm, nézd, kivel van dolgod.
2021. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/175 anonim ***** válasza:
70%
A tv-ben mondták :DDDD MICSODA ÉRVEK :D
2021. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/175 Molettimado ***** válasza:
69%
173:ja mert ha a Gödény Tamási Pócs Lenkei mondja az neked hiteles apám, jaj de nagy érv. Persze hogy senki nem fog forrás linkelni, mert nincs is. Ez csak ti oltásellenesek fujjátok ahogy azt is hogy oda adom az én adagomat. Szánalmas ez a duma. Ember nincs ilyen hogy te vagy én adagom,az oltás önkéntes. Ez csak a ti oltásellenesek, virustagadók szövege. Ismerem már az összes mottótokat. Röhej amit ti csináltok, és még velem nem lehet vitázni. Most minden megbetegedést az oltásra fogtok. Vicc.
2021. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/175 Molettimado ***** válasza:
68%
174: tudjuk a Gödény-Pócs-Tamás.Lenkai meg az ehhez hasonló kuruzslók a hitelesek. A média haudik tudjuk, nem oltatok mert a vakcina halálos tudjuk. kamu vírus tudjuk. Vírus van volt lesz tudjuk( most akkor van vagy nincs vírus döntsük már el) Ez a ti betanult szövegetek amire semmi tudományos bizonyíték nincs, mint ahogy arra sem hogy a vakcinák halálosak és pókemberek leszünk tőle, de arra sem hogy oltottakkal van tele a korház. Ez mind kamu. A háttárhatalomban vagy igazság úgy hívjál Kína. azok a mocskos denevér zabáló kínai hatalom aki szétszórata a víruság igen az van akiket meg kelll büntetni.
2021. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/175 anonim ***** válasza:
61%

Itt vannak a szakértőid husi. A te életedet én is szívesen rájuk bízom, sok sikert mr.izlésficam


[link]

2021. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!