Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/175 anonim ***** válasza:
35%
Akkor kezdjél el gyűjteni a temetésedre, hogy ne másoknak kelljen majd fizetnie a hülyeségedért.
2021. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/175 anonim ***** válasza:
61%
"Azért mert az idióta oltatlanokkal vannak megtelve a kórházak" OLTOTT rokonomat temetjük egy hét múlva, Covid vitte el Szintén OLTOTT neje a kórházban van, covid okozta tüdőgyulladással. Miről pofázol? mutasd már a statisztikát, ami igazolja hogy oltatlanok vannak a covid osztályon, oltott meg egy se... És mielőtt pofázni kezdenél: oltott vagyok magam is, de az ilyen barmoktól, akik bekajálják hogy hú de védettek, okádnom kell...
2021. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/175 anonim ***** válasza:
54%
Kaptál kiskorodban egy rakat oltást. Mind kötelező. Mégsem hisztiznek az emberek. Így sikerült eltüntetni egy csomó, halásos betegséget, de olyan s.gghülyék vagytok, mint a föld.
2021. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/175 anonim ***** válasza:
43%
És te minek tarod magad? Már amellett hogy egy primitív bunkó vagy? Igen, vannak jó védőoltások. meg van az amit tömegével szükségből nyomtak belénk, és sorozatban derül ki hogy szart sem ér.
2021. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/175 anonim ***** válasza:
89%
#13: A kétszer oltottaknál már pont lejár*/lejárt az oltás hatása. Nem örökre kapták. A tavaszi oltások már nem igen védenek.
2021. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/175 anonim ***** válasza:
45%

Amióta van a fészbúk, azóta tudnak a teljesen hülyék is csoportokat alakítani és tiltakozni minden létező dolog ellen.

Az ilyen oltás ellenes hordák népesítik be hamarosan a temetőket...

2021. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/175 anonim ***** válasza:
47%
Meg az oltottak aranyapám.
2021. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/175 anonim ***** válasza:
37%
A Covid-vakcinákat is kötelezővé kéne tenni. Félévente újra kell adni valószínű, mert csökken a hatékonysága, de ez nem olyan, mint az influenza, ami ellen ha nem kérsz oltást, akkor sem feltétlen lesz nagy bajod, ha elkapod. A Covid sem öl meg mindenkit, de azért elég nagy a baj vele. Nem tudom mire várnak amìg bevezetik a kötelező oltást...
2021. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/175 anonim ***** válasza:
71%

"Kaptál kiskorodban egy rakat oltást. Mind kötelező. Mégsem hisztiznek az emberek."


Az oltásellenes idiótákról hallottál már? :'D

2021. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/175 anonim ***** válasza:
46%

14, ez igaz, de azokat a gyerekkori oltásokat nem néhány hónap alatt fejlesztették ki.

A legnépszerűbb oltás, rák ellen lett kifejleszve, de jó a covidre is hurrá... Ha 2 évvel ezelőtt, mielőtt bejött a virus, azt mondják neked, oltasd be magad egy rák ellenes erős injekcioval (vagy ugye 2-vel, esetleg 3-mal..) bevállalod?

Írom ezt úgy, hogy én is ezt kaptam. Nos, 6 hónap telt el és igaz, hogy eddig nem volt semmi, most viszont hirtelen bezavar valami a ciklusomba, amivel soha semmi probléma nem volt... Érdekes... És másnak is vannak ehhez hasonló tünetei, oltottaknak, és ugyanúgy a vírust is elkapják. Oltassunk ujra 3, 4, 5...stb. alkalommal. Immunrendszerünk meg majd nem lesz semmi.

Miért van az, hogy nem csak a covidtől, de pl egy influenzától egyesek szinte alig, mások hetekig szenvednek?

Ugyanígy sima nátha, köhögés, van, aki szinte sose kapja el, más meg 2 hetente (őszi - téli időszakban, végig). Megint a magam példája, előző években havi 1x tüszős mandula gyulladás, mert nekem az a gyenge pontom. A covidot is elkaptam a legelső körben, alig köhögtem, a legrosszabb tünet az elviselhetetlen fejfájás volt. Ez után miért is oltattam be magamat? Meg még sokan mások : a korlátozások miatt, mert az ember élet minősége került veszélybe a kormány által teremtett korlátok miatt. Hogy jók e az intézkedések? Nem tudjuk! Még nem. Ezt kellene elfogadni, és nem egymást piszkálni, veszekedni, hanem elfogadni a másik döntését!

2021. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!