Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/175 anonim válasza:
78%
Igen, én jobban félek az oltástól, átestem a víruson, azóta is stabilan van ellenanyagom bőven szerencsére, ellenben sok ismerősömmel akik beoltatták magukat, aztán még sok más panasz jelentkezett náluk, persze nem mondom, hogy mindenki, de sajnos elég sokan, védettségük gyakorlatilag nincs viszont maradandó tünetek vannak, engem ez pedig eléggé megrémiszt. A legtöbb ember pedig egyszerűen azért oltatta be magát mert korlátozzák az életet és rákényszerítenek minket.
2021. nov. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/175 anonim ***** válasza:
83%
Akinek van elég ellenanyaga, annak nem szükséges az oltás felvétele. Legalábbis nem látok benne semmi logikát.
2021. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/175 anonim válasza:
93%
Szerencsére van az a lehetőség, hogy erre is lehet kártyát kapni, csak pénzbe kerül a teszt is meg a kártya is és ahhoz képest rövid időre adják, én is már a másodikat csináltattam így.
2021. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/175 anonim ***** válasza:
55%

61

Mindennki magáért aggódjon. Ne most váljon minden idegen hirtelen gondoskodóvá.

2021. nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/175 anonim ***** válasza:
64%
65: még véletlenül se hidd azt, hogy bárki is érted vagy másokért aggódna. Egyedül az ellátórendszer túlterhelődését próbálják elkerülni - ez az egyetlen oka annak, hogy kötelezik az oltás felvételét. Hiszen ha sok a haldokló, akkor annak katasztrofális következményei lehetnek, mert pl. haza kell küldeni a szintén haldokló daganatos betegeket.
2021. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/175 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a mixelt oltások ötlete elö jött, abból azért lehetett volna gondolni, hogy egy nagyon durva ember kísérlet zajlik. Azt még csak-csak el lehetne hinni, hogy egy gyártó kifejlesztett valamit, ami biztos müködik, csak idő nincs a nagy hisztéria közben ez tesztelni... De hogy ez pont egy másik gyártó vakcinájával együtt lesz majd tuti jó... Hát igazi idióta, aki ezzel győzködni próbál másokat.
2021. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/175 anonim ***** válasza:
32%

Az egészséged azért érdekli a hatalmat, hogy egyrészt dolgozni tudjál, másrészt meg ne csinálj zűrt, ha valakid haldoklik.

Szóval azért érdekli, nem szívjóságból.

2021. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/175 anonim ***** válasza:
79%
66 nagyon jó. Mennyivel nőtt az ellátó rendszer kapacitás az elmúlt másfél évben? Jó lenne, ha a dilettáns kormányodon kérnéd számon a rendszer hiányait azok baszogatása helyett, akik nem osztják hitbéli nézeteid. Persze ha másokat akarsz vaszogatbi, akkor ok, azt jól csinálod.
2021. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/175 anonim ***** válasza:
67%
69 aha. Az előzetes szürések igénybe vételére vonatkozóan miért nincs ezen gyémánt logika alapján ezred akkora kampány? Ezt szerintem te se gondolod komolyan, csak magyarázni szeretnéd az elgondolásaid. Mennyivel nőtt az orvosok létszáma az elmúlt 4 évben?
2021. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/175 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, a hatalmat nem csak az egészséged érdekli - hanem az is, hogy minél több pénzt tudjon kisajtolni belőled.

Meg még néhány szempont: például a választások megnyerése.

Ha ezt MIND összeveted, ebből alakul ki, hogy mit fognak csinálni.

Egészségügyet nem fognak érdemben fejleszteni, az biztos.

2021. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!