Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az oltottak...

Miért akarják az oltottak mindenáron rábeszélni az oltatlanokat, hogy ők is oltassák be magukat?

Figyelt kérdés

#oltás #ráerőltetés
2021. nov. 14. 22:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/175 anonim ***** válasza:
61%
Nyájimmunitás
2021. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/175 anonim ***** válasza:
27%
Úr isten
2021. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/175 anonim ***** válasza:
57%

Ezt valahol én sem értem.

Egyrészt az oltottak is ugyanúgy hordozzák a vírust, ugyanúgy fertőznek, megbetegszenek. Úgyhogy ennyit az "oltatlan tenyésztelepekről".

A vírus nem fog eltűnni, ahogy az influenza sem tűnik el (bár ebben kételkedem, mert most mindenki csak covidos, influenzás meg?)

és nem hinném hogy majd mindenki évente beoltatja magát, akár többször is, ezekkel a turmixokkal.

-Had döntsem már el, hogy hajlandó vagyok e beoltatni magam egy sebtében összetákolt trutymóval, amiről még hosszú távú tapasztalatok nincsenek. Ha egy ebola jellegű dolog lenne, ott nyilván nem lenne kérdés oltassuk e magunk. De ez nem az. A vírus létezik ezt még elhiszem de az egész ami körülötte megy, nem más mint politikai és anyagi érdek.

És szépen rávilágít milyen birka társadalomban élünk, a papagájok csak kántálják az "oltás életet ment" "vigyázzunk egymásra" stb baromságokat, és ha valaki neadjisten használja az agyát, az persze maga lesz a sátán. Most nem azt mondom, vannak konteós emberkék akiknek ez most nagyon megy, de én nem róluk beszélek, hanem azokról akik ész-érvek alapján megkérdőjelezik ezt az egészet. Pl: -Elég sok embert ismerek, és egyetlen egyről nem tudok akinek akár csak kórházi ellátásra lett volna szüksége. De még az ismerőseim sem. Ettől még lehet persze...

-Ha nem hallana az ember állandóan erről a szemétről a médiából, konkrétan fel sem tűnt volna hogy valami más.

-Viszont nem egy, és nem kettő emberről tudok (idősek) akik beoltatták magukat, és röviddel rá meghaltak. És még van pofájuk azt mondani az eü dolgozóknak, hogy "ha nem oltatta volna be magát sokkal hamarabb meghalt volna" most komolyan?

Úgyhogy köszönöm szépen, én nem asszisztálok ehhez az egészhez, ha meg talán a #2022deltakámaszutra-paulabracho mutáns megtalálna, ami természetesen sokkal fertőzőbb lesz mint az összes korábbi, sőt a korábbi verziók elbújnak szégyenükben, és meghalok, akkor betudom annak hogy ennyit ért az immunrendszerem.

Egy OLTATLAN. Jesus...

2021. nov. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/175 anonim ***** válasza:
66%

14#


Csak,hogy mire én azt a kötelezőt megkaptam már eltelt sok év (felnőtt 1generáció minimum), nem pedig egy frissen kész kisérleti (fingjuk sincs mit okoz) szart toltak belénk..

2021. nov. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/175 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon elég volt már a korlátozásokról,főleg a maszkviselésből(amit szívből gyűlölök, mert zavar idegesít,még a fejem is megfájdul tőle és azóta köhögök mióta még az utcán is viselni kellett)ami tényleg megbetegíthet. Egy oltottnak is kell viselni az oltatlanok miatt. Kényszerítenek minket is, mert van egy két értetlen összeesküvésgyártó. Mit nem lehet azon érteni, hogy egy járványt oltással lehet megfékezni? Ez eddig is így működött nem? Eddig is voltak KÖTELEZŐ védőoltások, azok ellen miért nem tiltakoztok?(hiszen ki tudja mit pumpálnak az emberekbe a ti elméletetek szerint) Meddig kell még miattatok más embernek szenvedni a korlátozásoktól és mennyi embernek kell még miattatok meghalni, mert nem vagytok hajlandók tenni semmit a járvány megfékezése érdekében? Igen, mint mindennek az oltásnak is van rizikója( mint mindegyiknek), viszont nem mindegy a betegség kimenetele. Már rég be kellett volna vezetni kötelezően mint a többi oltást és nem lenne ez az örökös vita és nem kényszerítenének a maszviselésre stb...más! miatt.
2021. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/175 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nincs a közvetlen környezetében aki covidos lett volna, olyan sem aki felt~telezhetően az volt, de nem teszteltetett. Nincs egy ismerős sem aki kórházba került volna. Illetve de,egy a 3.oltás után került kórházba és már ki sem kött.


48 éves egészséges életmódot folytató egészséges rokonom az oltás másnapján szívinfarktust kapot. (csoda, hogy túl élte).


Az is erőseim 3/4 oltás után kidőlt, mai napig panaszaik vannak.

2021. nov. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/175 anonim ***** válasza:
81%
Azt ertsd meg h hiaba oltottak be attol meg lehetsz beteg, meghalhatsz, es fertozol is masokat.
2021. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/175 anonim ***** válasza:
41%
Igen, de erre sokkal kevesebb az esély ha be vagy oltva! Ezt meg ti értsétek már meg. Meddig akarjátok még ezt az őrületet?
2021. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/175 anonim ***** válasza:
71%

@11-es: nem az oltás lett rák ellen kifejlesztve, hanem a rák apropóján fejlesztették ki a technikát, az mRna oltásokat. Rák ellen konkrétan még nincs kész. De ez a technika olyan, hogy gyakorlatilag bármilyen vírusferőzés ellen lehet vele oltani, csak változtatni kell rajta az adott vírusra.

@többiek, akik mind azt írják, hogy "az oltottak is ugyanúgy...". NEM. Az oltottak sokkal kisebb eséllyel.

2021. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/175 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen oltás vs nem oltás kérdéseket instant törölni kéne kb, ötezerszer lejátszott menet. Okos ember simán elfogadja hogy a másik hogy döntött aztán szevasz.
2021. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!