Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » TIszta szívemből gyűlölöm a...

TIszta szívemből gyűlölöm a hideget és a telet, nekem ez az időszak a túlélésről szól, 20 fok alatt nekem borzalmasan hideg van, jelenleg pedig kb haldoklás szintű hideg. Ti hogy vészelitek át az év legborzalmasabb, legszörnyűbb időszakát?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 09:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jaa, én is utálom a telet.

A munkám miatt napi 100 km-ert kell minden reggel lemotoroznom... Gondolhatod..

Szerencsére már csak 1 hónapig, megyek máshová pont emiatt.🤷‍♂️

2021. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

A dolog ott kezdodik, hogy feloltozom. Sokszor latom, ismerosom rovid dzsekiben, vekony nadragban vacog. Ez a termeszetes, mindenkit igy lat.

Ugy oltozom, hogy barmeddig elviselem. Ami viszont valoban kiborit, az az esztelen futes, 28 fokos uzletek, intezmenyek, ahol meg lehet dogleni ezutan.

2021. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Én egy az egyben a nyárral vagyok így, úgyhogy most nagyon jó nekem 😁
2021. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12 Nyáron eszetlenül hűtenek. 2-3 megálló alatt néha a villamoson kikészül a ember. Inkább a 40 fok.


Túlfűteni se értem minek. Értem hogy valaki fázós. Öltözzön fel.

25 fokban ülni. Párom is folyton perlekedik velem hogy 24 fokban kell neki pulóver. Hát istenem. Tél végére megszokja általában...

2021. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Sokkal jobban szeretem az őszt, telet, mint a nyarat. Én pont fordítva vagyok, alig vártam már jöjjön a hideg. Ez a nyár úgyis pocsék volt, folyamatos kánikula.
2021. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:
89%

Én szeretem a telet, nyáron vagyok folyamatosan rosszul.

Neked ajánlom a terápiás lámpát, meleg színeket a környezetedbe, menj el szaunába, termálfürdőbe. Igyál melegítő italokat pl. chilis teát vagy forró csokit.

2021. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a tél a kedvencem, a leggyönyörűbb emlékeim is mind a télhez fűződnek, számomra egy romantikus, visszavonulós, minden szépségre jobban odafigyelős időszak
2021. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Én sokkal jobban tűröm a meleget, mint a hideget, úgyhogy együttérzek a kérdezővel...

Sötét van, hideg, többet fogyaszt a kocsi... áh... nem nekem való. :D

2021. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!