Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves férfi banyatankkal...

28 éves férfi banyatankkal hogy hangzik? Nagyon praktikus lenne de nehéz hogy legyőzni a hiúságomat. Valószínűlg az is segítene ha lenne belőle letisztutabb, szürke, komolyabb designal. Egyelőre ilyet nem találtam.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Általában elég ferde szemmel nézek a divatra és a megfelési kényszerre, de van egy pont ahol eddig én is elbuktam. Ez a bevásárlókocsi.

Évek óta nincs autóm és nem is hiányolom. Egyedül a bevásárlásnál jönne jól, de arra nem fogok fentartani egy autót hogy heti 2x2 kilométert menjek. Szeretek főzni ezért gyakran nagy baráti társaságra főzök. Ráadásul kínos vagy sem de eléggé ráfüggtem az energiaitalokra ezért azt is karton számra veszem.

Szeretek sétálni és mindig máshol bevásárolni, de az már kellemetlen amikor szószerint 20-30 kilót hozok haza 2 böszme szatyorban meg a hátizsákomban.

Ti hogy hogy vagytok a banytankkal? Tudtok valami kulturáltabb típust?

Az is érdekelne mit gondolnátok ha látnátok egy 28 éves férfit banyatnkkal piacolni meg bevásárolni? Sokan állítják hogy nem érdekli őket mit gondolnak mások. Én nem vagyok ilyen szélsőséges eset. Engem abszolut érdekel és most anonim leírhatjátok, szóval nyugodtan őszinték lehettek.



#bevásárlókocsi #gurulós bevásárlókocsi #A 444-es videó amúgy vicces volt a témában.
2021. nov. 27. 14:11
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Hasznal textil gurulos borondot. Arrol nem latjak,h banyatank
2021. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

12: Jó ötlet. Megnézem azokat is.

A kínaiak csinálnak egész kulturált és összehajtható darabokat. Csak sokba kerül, főleg a kiszállítás. [link]

2021. nov. 27. 14:32
 14/50 anonim ***** válasza:
68%
Én megpróbálnék beszerezni egy olyan futárbringát, aminek doboza van elöl, vagy a sima bicikli/hátizsák kombóval fordulnék hármat. Időben nem több, mint ha kutyagolsz 3 nagy szatyorral és semmi kínos nincs benne, mint a banyatankban, ha csak nem valami ultra retró lepukkant tehénkergető biciklivel mész.
2021. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
14/ Gondolkodtam rajta hogy többször dordulok, vagy veszek egy nagyobb hátizsákot. Biciklim van, mármint exemnél van a sufniban de lehet elhozom, lehet biciklikre kapni mindenféle táskákat. Szerencsére félemeleten lakon nem kéne sokat cipelni a bicót és végülis elfér. A bicikli valóban fiatalosabb. A mostani hátizsákom fél karton tejjel vagy egy karton energiaitallal már fullon van. Vagy vásárolhatnék házhoz szállítással, sok megoldás van. Még meditálok rajtuk.
2021. nov. 27. 14:49
 16/50 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem gáz, mondjuk én tuti arra gondolnék hogy a nagyid nyomta a kezedbe hogy "Tessék fiam, ezzel könnyebb hazacipelni, nagyanyád is mindig ezt használja", te meg nem mertél nemet mondani😅
2021. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
16/ Köszi. Végülis tény hogy nem mernék b****kodni a nagyival. XD
2021. nov. 27. 15:35
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam ilyenen, könnyebb lenne vele az élet. Miért lett trendi a nagyik közt.
2021. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
A nagyik rohadt lazák. Nem nagyon izgatják őket a külsőségek. Páran tanulhatnánk tőlük. 🙃
2021. nov. 27. 15:47
 20/50 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Ilyen gurulos boronddel jarok. Amilyen el a repterre is jarnak.

Legutobb meg becsonafoltam egy aldis fem gurulo allvanyt,’mert jobban elveszi a nehez erzetet.

2021. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!