Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves férfi banyatankkal...

28 éves férfi banyatankkal hogy hangzik? Nagyon praktikus lenne de nehéz hogy legyőzni a hiúságomat. Valószínűlg az is segítene ha lenne belőle letisztutabb, szürke, komolyabb designal. Egyelőre ilyet nem találtam.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Általában elég ferde szemmel nézek a divatra és a megfelési kényszerre, de van egy pont ahol eddig én is elbuktam. Ez a bevásárlókocsi.

Évek óta nincs autóm és nem is hiányolom. Egyedül a bevásárlásnál jönne jól, de arra nem fogok fentartani egy autót hogy heti 2x2 kilométert menjek. Szeretek főzni ezért gyakran nagy baráti társaságra főzök. Ráadásul kínos vagy sem de eléggé ráfüggtem az energiaitalokra ezért azt is karton számra veszem.

Szeretek sétálni és mindig máshol bevásárolni, de az már kellemetlen amikor szószerint 20-30 kilót hozok haza 2 böszme szatyorban meg a hátizsákomban.

Ti hogy hogy vagytok a banytankkal? Tudtok valami kulturáltabb típust?

Az is érdekelne mit gondolnátok ha látnátok egy 28 éves férfit banyatnkkal piacolni meg bevásárolni? Sokan állítják hogy nem érdekli őket mit gondolnak mások. Én nem vagyok ilyen szélsőséges eset. Engem abszolut érdekel és most anonim leírhatjátok, szóval nyugodtan őszinték lehettek.



#bevásárlókocsi #gurulós bevásárlókocsi #A 444-es videó amúgy vicces volt a témában.
2021. nov. 27. 14:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
55%
Ahh ha fizetnenek se huznam.. akkor mar vmi kerekes utazo taska ha nem birom el. En sima sporttaskaval vasarok
2021. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

#34

Ahova én járok boltba (CBA), ott olyan bevásárlókocsik vannak, aminek az aljába be lehet tenni fektetve a banyatankot. Vagy fel lehet akasztani a gyerekülőke fogantyújára. Ilyenek:

[link]

De láttam már olyat is, hogy valaki csak simán beledobta a bevásárlókocsiba oldalt fektetve és mellé pakolta az árut.

2021. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

#41

A kerekes utazótáska bár esztétikusabb, de annak nincs olyan stabil tartása és amikor a kasszánál gyorsan, kapkodva kell pakolni a nehéz dolgokat, akkor a táska nem áll meg úgy, mint a banyatank, hanem összevissza hajlik, nyiklik-nyuklik. Ezért szerintem nem lehet bele olyan gyorsan, sietősen beledobálni mindent. Meg a banyatanknak lába is van, ami megállítja stabilan, hogy ne boruljon fel, így két kézzel lehet gyorsan lekapkodni a cuccokat a kassza szalagról. A kerekes utazótáska szerintem sokkal könnyebben felborul, ezért egy kézzel tartani kell pakolás közbe, így csak a másik kezed marad kapkodásra. Szóval jól ki van találva ez a banyatank. Csak rettenetesen gusztustalanul ocsmány a dizájnja.

2021. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

43


Jó a dizájn, csak az öregek használják leginkább, így az ő "védjegyük" lett.

2021. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%
Miert kene sietve bedobalni? Nem pakolok kapkodva kit izgat.. ha zavarna h mas mit gondol akkor a kijelolt helyen pakolnek fizetes utan..
2021. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

43: Van abban valami amit mondasz, bár én szinte soha nem a kesszánál pakolok a táskába. Bevásárló kocsival megyek, a kasszánál gyors visszapakolok és utána ráérősen elpakolom a cuccokat. Így sokkal kényelmesebb tempóban át tudom gondolni mi hova menjen hogy semmi ne sérüljön. Szinte minden boltban van valami asztal az efajta pakolásra.

44: Abszolut egyet értek. Vannak letisztultabb desingnal, férfias egyszinű minőségi gurulós bevásárlókocsik. Nem vagyok nagy pszichológus de szerintem nem elsősorban a küllemben van a hiba. Abban hogy idős nénik használják. Talán van valami tudattalan ösztön ami szerint egy fiatal férfi gyenge ha ilyesmit használ. Nehéz leírni hogy honnan ered a stigma, de bennem is ott van. Az otthonka is nagyon praktikus mégse venném fel. A női nagyestélyik is tök szépek mégsem hordom őket.

2021. nov. 28. 13:54
 47/50 anonim ***** válasza:
2021 van, változnak az idők. Ideje túllépni azon, hogy ezt csak öregasszonyoknak lehet.
2021. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal nőként mondom, szerintem ez elég férfias (mondjuk nem olcsó):

[link]

2021. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
48: Köszi, tényleg egész kulturáltan néz ki.
2021. nov. 28. 16:33
 50/50 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel magasról kinemszarjale hogy más mit szól hozzá. Ha neked kényelmes és praktikus ez a banyatank vagy bármi akkor viseld, használd,hordjad.
2022. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!