Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves férfi banyatankkal...

28 éves férfi banyatankkal hogy hangzik? Nagyon praktikus lenne de nehéz hogy legyőzni a hiúságomat. Valószínűlg az is segítene ha lenne belőle letisztutabb, szürke, komolyabb designal. Egyelőre ilyet nem találtam.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Általában elég ferde szemmel nézek a divatra és a megfelési kényszerre, de van egy pont ahol eddig én is elbuktam. Ez a bevásárlókocsi.

Évek óta nincs autóm és nem is hiányolom. Egyedül a bevásárlásnál jönne jól, de arra nem fogok fentartani egy autót hogy heti 2x2 kilométert menjek. Szeretek főzni ezért gyakran nagy baráti társaságra főzök. Ráadásul kínos vagy sem de eléggé ráfüggtem az energiaitalokra ezért azt is karton számra veszem.

Szeretek sétálni és mindig máshol bevásárolni, de az már kellemetlen amikor szószerint 20-30 kilót hozok haza 2 böszme szatyorban meg a hátizsákomban.

Ti hogy hogy vagytok a banytankkal? Tudtok valami kulturáltabb típust?

Az is érdekelne mit gondolnátok ha látnátok egy 28 éves férfit banyatnkkal piacolni meg bevásárolni? Sokan állítják hogy nem érdekli őket mit gondolnak mások. Én nem vagyok ilyen szélsőséges eset. Engem abszolut érdekel és most anonim leírhatjátok, szóval nyugodtan őszinték lehettek.



#bevásárlókocsi #gurulós bevásárlókocsi #A 444-es videó amúgy vicces volt a témában.
2021. nov. 27. 14:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
64%

De nem értem amugy te téglát vásárolsz?

Én nő vagyok, egyedül élek. Két ,három naponta van egy nagyobb bevásárlás, vagy ha valami ünnep van családtagokkal és üditőket is veszek, plusz az 5 kilós macskalaom..Van hogy 3teli pakolt szatyrot cipelek és nem nyafogok. Én ezeket az öko szatyrokat hordom, nem ronda és jo strapabiro. Van egyszinű is.

2021. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
58%

29-es vagyok:

Vmi ilyet vettem regebben aldiban:


[link]


Szuperkonnyu az enyem,aluminium es 95 kg-ot elbir. Es az autosok nem akarnak elutni vele a zoldon. :)

2021. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
67%
#31, azért egy ilyen: [link] meg egy ilyen: [link] nagyon nem ugyanaz.
2021. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy aki tankkal jár (járt) az leteszi a bolt bejáratánál, amíg bevásárol? Nem fél hogy ellopják? Mert az elég kényelmetlennek tűnik, hogy egyik kézben a tank, másik kézben a kosár.
2021. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
36%
2021. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a natgeos boomer dokufilmet. XD Megfontolom őket.

34: Nem teszik le a bolt előtt, húzzák magukkal a boltban is. Van olyan élelmesebb típus amelyik valahogy ráakassza a bevásárló kosárra, így nem kell 2 dolgot húzni egyszerre.

Mostt épp a kerekes sporttáskák felé hajlok, azt beviszem a vállamon, berakom a bocsiba hazafele meg húzom. [link] [link]

2021. nov. 28. 10:23
 37/50 anonim ***** válasza:
60%

34


Egyáltalán piacon kívül lehet ezt máshol használni ? Én sose láttam még boltban ilyet öregasszonyoknál, illetve sok kisboltban még a táskát is le kell rakni az első pulton...


Igaz falusi vagy, és csak kisvárosi lidlbe járok fel, vagy kis tescoba, de sose látok ilyesmit.

2021. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
31/ Alaposan be szoktam vásárolni, de nem azon van a hangsúly hogy nehéz hanem hogy nem egészséges. Apukámnak pl. komoly reumálya van. Fáj a válla és lehet az is belejátszott a dolog kialakulásába hogy mindenhova telepakolt oldaltáskával járt, pedig az nem egy nagy súly. Nekem is elég érzékenyek az íízületeim. Vigyázz magadra te is, lehet nem érzed és később még problémd lesz belőle. Persze lehet nem lesz soha, mittomén.
2021. nov. 28. 10:28
 39/50 A kérdező kommentje:
37: Vidéken más, ott többnyire autóval érkeznejk a népek. Az idősebbek meg mennek a helyi kisboltba. Én legalábbis ezt tapasztaltam annó. Én Csepelen élek, itt viszik a tankot. Mamám Tápiószecsőn él ami egy kisváros. Ő is viszi a helyi Coopba.
2021. nov. 28. 10:31
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

39


Ja, itt ss van helyi megfelelője amúgy :D


Az elektromos bicikli aminek van hátul egy nagy rekesze, de látok már olyat ami 3 kerekű, elég merészen mennek vele az idősek.

2021. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!