Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el hogy vége a...

Hogy fogadjam el hogy vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés

Vége lett a barátságunknak a legjobb barátnőmmel többször öszevesztünk már de ez nagyon csúnya volt nem is beszélünk egy ideje. Sok vele a közös ismerős és kicsi a város úgymond hogy kerüljem el hogy ne legyen kellemetlen?

18/L


2021. jún. 28. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez későbbi életkorban is bármikor bekövetkezhet, az élet megy tovább.
2021. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Igazán, majd az idő fog segíteni. Ha továbbtanulsz, akkor egyetemen úgyis új világ lesz, új emberek, új barátok. Ha dolgozol, szintén. Ahogy telik az idő és egyre több új embert ismersz meg, annál inkább fog elhalványulni. De zárd le magadban, ne őrizgesd a haragod, mert az nem használ. Örülj, hogy eddig volt, aztán majd lesz jobb. Ha pedig összefuttok véletlen a városban, hát köszönj neki és menj tovább. Nem kell, hogy kellemetlen legyen.
2021. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl kell esni az első találkozáson. Lehet hogy kellemetlen lesz de ne mutasd ki. Valószínű neki is az lesz. De ez van. Nem kell kimutatni higy zavar a jelenléte, csak viselkedj civilizált. Ez azért jó mert túlesel a találkozáson és a legkozelebbi már nem lesz olyan rossz. Nekem ez be szokott válni és nem kell kerülgetnem senkit.
2021. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem úgy értettem a találkozást hogy hívd fel hanem ha véletlenül összefuttok egy helyen akkor nem kell kikerülni.
2021. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!