Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Random emberek mikor bejelölne...

Random emberek mikor bejelölnek mit csináltok?

Figyelt kérdés

Engem nem szoktak, kevés ismerősöm van, profilképem sincs. De bejelölt egy sportoló ember(nem híres). Érdekes hogy én is hasonló sport iránt érdeklődöm. De hogy talált meg? Semmi jelét nem mutattam sehol.

Baj hogy nem értettük meg egymást mert más nyelvű volt, így hát letiltottam. Nem is igazán válaszolt, próbáltam angolul is vele(nem az volt az anyanyelve gondolom) arra se válaszolt.


2021. dec. 10. 22:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdés hogy érdekel hogy honnan ismert és miért jelölt be.
2021. dec. 10. 22:47
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem nem szokott érdekelni, ha nincs közös ismerősünk akkor hagyom. Nem utasítom el, de nem is jelölöm vissza, csak függőben hagyom az idők végezetéig. Ha vannak közös ismerőseink akkor feltételezem hogy valamelyikük kapcsán már találkoztunk, ha nem is emlékszem rá, és olyankor visszajelölöm.

Nem lehet hogy like-oltál azzal a sporttal kapcsolatban valami oldalt amit ő is, és ott talált rád?

2021. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha semmi rosszat nem tett neked, minek kellett letiltani, én azt nem értem. Lehet ignorálni is valakit, nem kell egyből tiltogatni, mint a hülyegyerekek.
2021. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban ignoralom. A visszautasitas is mar gesztus, igy nagy esellyel semmi nem tortenik.
2021. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok a közös ismerősünk, akkor általában visszaigazolom, ha nem, akkor meg figyelmen kívül hagyom.
2021. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Legutóbb amikor ez történt elfogadtam a jelölést és ráírtam kedvesen azt érdeklődve, hogy honnan ismerjük egymást.


Ezt követően törölt a barátai közül.

2021. dec. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Random, celeb, incel, nárcisztikus - divatszavak szinte minden hozzászólásban.


Itt senki sem tud magyarul?

2021. dec. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Törlöm, mondjuk sokszor azokat is, akiket ismerek...
2021. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha látom hogy nem kamuprofil, és még nincs üzenet az engedélykérésekben, akkor megkérdezem hogy mit akar.

De erre ritkán van szükség, általában ők írnak hamarabb.

2021. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nyilván nem fogadom el a jelölést.
2021. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!