Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Random emberek mikor bejelölne...

Random emberek mikor bejelölnek mit csináltok?

Figyelt kérdés

Engem nem szoktak, kevés ismerősöm van, profilképem sincs. De bejelölt egy sportoló ember(nem híres). Érdekes hogy én is hasonló sport iránt érdeklődöm. De hogy talált meg? Semmi jelét nem mutattam sehol.

Baj hogy nem értettük meg egymást mert más nyelvű volt, így hát letiltottam. Nem is igazán válaszolt, próbáltam angolul is vele(nem az volt az anyanyelve gondolom) arra se válaszolt.


2021. dec. 10. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem egy időben elég sokan bejelöltek ismeretlenül, úgyhogy beállítottam azt, hogy csak ismerős ismerőse tudjon jelölni. Néha még így is megtalálnak (számomra) idegenek, őket általában figyelmen kívül hagyom, de ha sok a közös ismerős, akkor néha visszajelölöm.
2021. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!