Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a lány?

Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelt kérdés

Régről ismerem, találkozgattunk így baráti körbe, aztán abbamaradt elteltek az évek, sokáig nem beszéltünk nem is tudtam mi van vele, azóta kiment külföldre ott él. Most ráírtam messengeren, elkezdtünk beszélgetni írta h örül hogy írtam, és jól elbeszélgettünk mesélt magáról a kapcsolatairól, én is meséltem hogy velem mi a helyzet. Aztán olyanokat írt hogy majd küldjek képet magamról néha, meg otthonról, meg a lakhelyemről, meg h majd hazajön megkeres mindenképp, meg ír mindenképp amikor tud, meg kérdezte hogy fel hívhat e valamikor.

Na de milyen képeket küldjek én magamról? Nem szoktam úgy magamat fotózni, meg ki se nagyon mozdulok otthonról, max munkába megyek.


2021. dec. 13. 10:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát nem egyszerű dolog ez.. Mindegy majd beszélgetünk messengeren amennyit tudunk (de igyekszem nem beleélni magam, nehogy csalódás legyen belőle,

és csak barátként kezelni) és ha hazajön találkozgatunk aztán tisztázzuk a helyzetet. :) köszi a válaszokat!

2021. dec. 13. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!