Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kibújni az "ünnep"...

Hogy tudnék kibújni az "ünnep" alól?

Figyelt kérdés

Elegem van már,elmennék egy városba,ahova rengeteget járok és közel van.

Viszont nagyon hideg van,az öltözködés eléggé nehézkes.

Nincs téli katonai öltözetem,de meg tudom oldani több ruha felvételével.

Talán elmehetnék kajával,innivalóval és nyomkodhatnám a telefonom.

Aztán vége.

Esetleg gyertyát égetve kicsit fűthetném magam.

Boltbajárás is jó lenne,de a kutyának nem kellettem semmi munkatapasztalattal,így a pénz kérdéses...

Semmit venni órákig bent nem opció,mert akkor kiküldenek max.

Esetleg nézelődhetnék sokáig,vehetne 1-2 kis dolgot,de az nem tart egész nap.

Fogalmam sincs mi programot találjak ki,van némi kis apró fekete munkám,max azt.

De az is csak 1 vagy másfél óra a napból.

Mivel foglaljam le magam?

Otthon maradni nem opció,nem vagyok vevő erre a nagy felhajtásra sem,sem az előadás hallgatasra főleg.

Aludjam át?

Ha már otthon vagyok,szívesen tanulnék a gép előtt,hallgatnék zenét vagy valami.

De akkor már ébren vagyok,tehát nincs kibújás a sok apró kis xar feladat alól...

Ha azt mondom,hogy hagyjanak már a fba akkor én vagyok a bunkó,távolságtartó,barátságtalan.

Értem én,hogy nem vagyok köteles résztvenni ezen,de a felsorolt tulajdonságok...

Másnak kellene megmagyarázni,hogy ez nem ettől függ hogy ezek érvényesek-e rám.

De az megint nem menne...


Hogy töltsem el az időt máshol?

Más opciót nem látok.

Barátaim nagyon nincsenek...

Nem tudok máshoz felmenni,pedig jó lenne.


2021. dec. 23. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Más is tölti a karácsonyt és pihenni akar, tehát az sem lenne opció hogy máshoz mész. Csak az ünnepeket utálod vagy az otthon lakást? Utóbbinál elköltözöl vagy kiveszel egy hotelszobát (gondolom lehet ilyenkor is) és akkor egyedül vagy.


Ha csak az ünnepeket, akkor mondd hogy rosszul érzed magad, fáradtan, inkább egyedül lennél.

2021. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most anyagilag más a szitu.

Feketén dolgozok,nagyon nehéz így...

Januárban reménykedem.

Na de most ez nem opció.

Otthon lakást se szeretem,de főleg ezt a jövés-menés-összejövetel baromságot nem.

Semmi kedvem hozzá,ha maradok akkor látom/hallom stb...

De bunkó,barátságtalan faxnak tartanak,ha nem csatlakozom.

Magyarul inkább elmennék erre az időre,de csak a városban csavargás ami maradt.

Azt hogy éljem túl?

A hidegre már találtam megoldást,de mivel foglaljam el magam városban?

2021. dec. 23. 22:10
 3/4 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem megoldás ez sem,mert akkor rámbsznak vagy 3500 kérdést másodpercenként...

Véletlen se vennék észre,hogy qvára nem vagyok beszédes kedvemben,és vagy barátságtalan vagyok,vagy valami bajom van...

Véletlen se jutna eszükbe kicsit békén hagyni,és nem percenként bxogatni.

Pedig már eljátszottuk párszor...

2021. dec. 23. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"De bunkó,barátságtalan faxnak tartanak,ha nem csatlakozom."


Kérdés számít-e ez, mikor nagyjából semmi közöd azokhoz, akik ezt gondolják? Én sem megyek mindenhova, nem azért mert bajom lenne velük, hanem mert nem vagyunk olyan viszonyban. Ha erről azt gondolják fsz vagyok, nem izgat.


"A hidegre már találtam megoldást,de mivel foglaljam el magam városban?"


Mit lehet erre mondani? Ha a hideg nem gond, pl. vigyél magaddal könyveket, olvasgass. Akár a mobilodra pdf-ben, ha máshogy nem megy.


Ugyanez filmekkel, ráteszed a telódra és megnézed őket. Járkálsz néha kicsit, megnézel ezt-azt, sportolást is bele lehet sűríteni (futás, bringa, bármi).


Nem fog csettintésre elmenni a nap, de ezeket tudod csinálni. Egyébként meg ugyanúgy rád fognak bszni 3500 kérdést és folyamatosan hívogatni, hisz nem fogják tudni hol vagy, mit csinálsz karácsonykor, mikor nagyjából mindenki a családjával van. Persze kinyomhatod, de utána ugyanúgy cs-sztetni fognak, valószínűleg még durvábban mint eddig.

2021. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!