Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek???????

Mihez kezdjek???????

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a mi mesénk a párommal. A lényeg az,hogy úgy volt eltervezve,hogy holnap eljön hozzám,mert ma éjjel dolgozik.

Azelőtt volt egy szabadnapja..de aznap nagyon nem beszéltünk.

Váltásokban dolgozik,és a lenyeg hogy ma is kéne dolgozzon DE..nekem nem stimmel valami.

Az egyik haverjától aki nekem is haverom megtudtam,hogy ma éjjel már nem dolgozik,hisz egy gyárban vannak..és meg ezt megerősítette egy valaki.

De én rákérdeztem és szentül állítja,hogy ő éjjeles. Kertem szelfit,nagy nehez küldött egyet,de ez lehet simán régebbről is egy.

Videót is kértem de megtagadta azt mondta hogy egy nem normális...

Itt már egyértelmű hogy hazudik.

Hála a csávónak aki elárulta a dolgokat,megtudtam azt is hogy aznap mikor nem dolgozott,pár haverjával tekeregtek egy közeli városban. És én így kell megtudnom.

Nem ez az első mikor hazugságon kapom,de azt hittem ezt megtárgyaltam vele. Hogy kepesek vagyunk felnőttként viselkedni.

Lány nem lehet a dologban,senki nem tud ilyesmiről a köreinkből.

Mégis titkolózik folyton.

Arra gondoltam,hogy reggel írok az anyjának és rákérdek,hogy merre járt a fia vagy tényleg volt e dolgozni...mert egyszerűen már nem tudom hogy derítsem ki az igazat.

Elnézést ha össze vissza írtam,de nagyon zaklatott vagyok.

Úgy érzem nem ezt érdemlem. Én mindig őszínte vagyok.

Mellesleg nem is ír vissza,tuti nem dolgozik,bealudt vagy kitudja mit csinál..

És mégis akkor miért háborodik fel ha gyanusítgatom?!

Ti mit tennétek a helyemben?!

Úgy volt,hogy ma délben jön hozzám..mert reggel jön ki a melóból és kicsit lepihen.

Én már nem értek semmit😪



2021. dec. 25. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
24-én biztos nem dolgozik gyárban, mert ezt a munkanapot már ledolgoztuk.
2021. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezgess össze-vissza. Beszéld meg vele szemtől szemben, hogy mi is történik és te hogy érzel ezzel kapcsolatban.

Ha kiderül igazat mondott te fogsz furának tűnni. Ha kideríted hazudott (gondolom) te fogod dobni őt.

Attól is függ mennyire szereted. Ha ilyen csak egyszer fordult elő és tisztázzátok akkor nem gáz. 2x már villogogjon a veszélyjelző és offold.

2021. dec. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem viseli a kötöttségeket. Éli a maga életét. Ha szeretne, minden lehető alkalmat megragadna, rohanna hozzád.

Leülhetsz vele beszélni, de nem lesz ebből már semmi komoly. Akkor megy hozzád, amikor kell a szex.

Aki után nyomozni kell, azzal a kapcsolatot már megette a fene.

Kell ez neked?

2021. dec. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Én mikor diákként dolgoztam gyárban ott 24-én is volt munka csak magasabb bérrel szóval attól még lehet dolgozott, de semmi értelme körbekérdezgetni kérdezz rá mondd el neki hogy tudod haverokkal volt valahol és hogy miért kell hazudnia

De ha ez már feljött hogy hazudozik és nem hagyta abba nek hiszem hogy bármi változna

2021. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapban ott a gond egy kapcsolattal - legyen az bármilyen típusú - ha úgy rátelepszik az egyik a másikra, hogy annak hazudoznia kell, ha a legártatlanabb privát időt szeretné néha.

Gond, ha annyira nem lehet őszinte valaki, hogy azért is hazudoznia kell, ha fáradt és nem akar találkozni, hanem otthon aludna.

Küldjön szelfit, küldjön videót, nyomozol a haveroknál, hívogatnád az anyját, ... hát én azonnal lépnék tőled az szentség!

Ez nem kapcsolat, hanem börtön és te követeled ki magadnak, hogy hazudjon neked!

Ezt gondold át, mert így nem nagy jövőt jósolok a kapcsolataidnak!

2021. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
#4 Mikor én dolgoztam diákként, mi aug.20-án is mentünk, de azóta más világ van és új munkatörvény... ráadásul a mai világban már egy sima gyári munkást nem rángatsz be Szenteste éjjelén dolgozni, mert nem fog bemenni. Egyszerűen a munkaerőhiány miatt nem fogja kirúgni, ha rendes szakmája van. Ha meg operátor, akkor meg egyik gyárból kisétál, a másikba a következő napon felveszik. Olyan világot élünk, hogy a gyárak többségét elözönlötték a külföldi vendégmunkások. Nem a 2000-es években vagyunk már.
2021. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
#6 2019-ben volt ez és 2020-ban is hívtak volna csak már nem voltam diák, de nem a csávót védem ezzel csak leírom hogy nekem így volt szóval ha nem is feltétlen legális a cég részéről vannak ilyen helyek
2021. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Utalsz rá, hogy már korábban is. voltak emiatt vitáitok. Lehet, hogy emiatt sem akarja megmondani, mert (talán okkal) tart tőle, hogy neked nem tetszene, amit valójában tervez a közös program helyett.


Mivel az ő oldalát nem ismerjük, csak a te álláspontod, okkal feltételezzük, hogy neki nem teljesen felel meg a te rendszered. Talán attól tart, hogy vita lenne belőle, hogy ő hogyan szeretné tölteni a szabadnapját, ezért inkább nem vitázik róla, hanem kitér a konfliktus elől.


Hogy kinek van igaza, az talán mindegy is. Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy egyiknek van igaza, másiknak nincs. Nincs olyan, hogy a dolgoknak így vagy úgy kell működniük. Ez a megközelítés oda vezet, hogy az egyik véleménye elnyomja a másikét, aki kellemetlenül fogja érezni magát benne és vagy titokban (mint itt is történik), vagy látványosan (vitatkozva, összeveszve, esetleg nyilvánosan tojva a másik álláspontjára) elkezd kibújni a kötöttségek alól, vagy kerek perec szakítani fog.

A tartós kapcsolat titka, hogy megkeresitek a problémákat és azok megoldásait. Együtt kell, hogy felállítsátok a közös rendszert, ami mindkét fél számára (legalább nagyjából) egyformán elfogadható.


Ebben sokat segíthet, ha sikerül a problémákról úgy beszélni, hogy a másik is megértse, miért zavar valami és hogy mit vársz tőle, hogy hozzájáruljon a megoldáshoz. Érdemes megismerkedni az asszertív vagy más néven erőszak mentes kommunikációhoz. Sokat segíthet a problémák megbeszélésében, rendezésében. Olvass utána, megéri!

2021. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Olvasva a hozzászólásokat, örvendek tényleg, hogy normális és őszínte válaszokat kaptam.


Azóta megbeszéltük. Tényleg dolgozott éjjel☹️☹️és bocsánatot kértem.

A hazugságát is megdumáltuk, és valójában közre játszhatott az én hozzáállásom is, ez tény és való, de közöltem vele, hogy attól mert én mondjuk rosszul reagálok rá, mert ő inkább pasis napot akar a és lazulni a többiekkel, --ez még nrm jogosítja őt föl a hazudozásra és pláne nem arra, hogy rákérdezek és le is tagadja mert fél a következményektől.

Szerintem ez egy embert sem jogosítana fel a hazudozásra.

Meg is mondtam neki, inkább hagyja, hogy duzzogjak, de ne hazudjon, mert csak rosszabbat tesz.

Azért várom ezt el, mert én nem hazudok neki. És ezt tiszta szívvel kijelenthetem.

De megbeszéltünk mindent, így remélem balami jobbat alkotunk a közeljövőben.

Köszi a válaszokat❤

2021. dec. 27. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy megbeszéltétek a dolgokat, mert rendületlenül hiszek a kommunikáció erejében.

És igen, biztos, hogy jobb lesz a jövőben!

Sok sikert a kapcsolatotoknak!

2021. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!