Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy mennyire jó...

Szerintetek egy mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Múltkor már írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést, úgyhogy mielőtt valaki kérdezi, igen, az én voltam!

Szóval arra gondoltam, hogy indítok egy youtube csatornát ahova prank videókat töltenék fel.

Bemennék nagy bevásárlóközpontokba, és vödröd húznék emberek fejére, lelocsolnám őket vizipisztollyal, megdobálnam őket plüssel, vagy belenyögnék a fülükbe hangosan miközbe telefonálnak.

Tudom, hogy külföldön már sok ilyen létezik, de itthon elég kevés!

Mennyire lenne egy ilyenre igény?



2022. jan. 6. 03:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Haza tekintetben is voltak régebben ilyen típusú videók, de interneten a külföldieket is néztem. Számomra viccesek voltak, de élőben nem célszerű alkalmazni ilyen trükköket, hiszen más az emberek mentalitása, más területen kötik le a figyelmüket, máshogy reagálnak bizonyos szituációkra, más értékeket képviselnek. Szerintem, nem lenne rá igény.
2022. jan. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz egy kicsit. Gondolom Rémi Gaillard neve ismerős. Ő a mai napig csinálja ezt a "műfajt", de tudod, hogy eddig hányan verték meg az utcán meg hányszor vitték be a rendőrök a hülyeségei miatt? Csak filózz rajta, hogy neked megéri-e.
2022. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen videók kb mind meg vannak játszva, szóval akit "szívatnak" az tud előre a helyzetről. Amúgy nem is használhatnád fel a másokról készült videót a hozzájárulásuk nélkül. Illetve a szerintem a legtöbb bevásárlóközpont sem engedne ilyen tevékenységet.
2022. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra készülj, hogy én pl minimum agyonvernélek.

Ha azokat is felrakod, akkor biztos lesz nézettség :)

2022. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pláza helyett több értelme lenne ennek nyáron egy forgalmasabb strandon mondjuk, az "áldozatok" sem vennék annyira rossz néven ha nyaralás közben lespriccelik őket a melegben.
2022. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj,hogy nem viccesek,mert mások bántásán,megalázásán alapulnak.Persze nem mindenki venné magára,de ha majd orrba nyomnak,ne csodálkozz.Amúgy jót ötlet lenne a csatorna,csak más jellegű prank-okat találj ki
2022. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!