Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van annyi előitélet...

Miért van annyi előitélet cigánysággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 11:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

30


Ugyanez csak kismotorral, határban motoroztam (gyári 50ccm kis enduro, 30-40el csorogtam:) )


Kis család apraja nagyja a ház előtt (full retek minden, kb ház összedől) és izomból elkezdett mindegyik ordítani "MIT NÉZEL" "TAKARODJ" "KUR.VA ANY.ÁD"


Kár hogy nem volt rajtam fejkamera :D

2022. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
faluvégén határban* az utolsó utcák ahol még laknak, de nincs már kövesút, amolyan cigánysor féle
2022. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, csak az gondolja azt hogy a cigányok okésak akik szeretnek hazugságabn élni és magukat valami jónak beállítani. Az ilyen embereket amúgy egy cigánytelepre bedobnám. Szerintetek mit élne át akkor? Biztos menekülne.
2022. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a cigányok gondolják úgy, hogy a cigányok okésak. Meg talán 1-2 retardált, de onnantól rájuk is cigányként tekintek. :D
2022. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!