Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régi szerelem, új marad?

Régi szerelem, új marad?

Figyelt kérdés
Ha egy lányt lapátra tett régen a fiúval való szakítás, de az emléke és a kapott tárgyak is megőrzésre kerültek, amiket a szerelmétől kapott. Lefekvés előtt, mindig nézegeti, olvassa a régebbi üzeneteit, de szeretne új kapcsolatot is. Akkor az új szerelmének, mennyi helye lesz az életében, ha még mindenkiben a korábbi szerelmét látja? Akar egyáltalán kapcsolatot? Több ember pályázik rá, hogy párt alkossanak közösen, valaki még postán személyes tárgyakat, ruhákat is küldözget, de tanácstalan a lány. Mit kell ilyenkor tenni? Egy barát, 27/F
2022. jan. 8. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam a régit felülírta az új.

Egy nagy csalódás után ismertem meg, még mindig a régit kerestem mindenkiben. Nem találtam sehol. Benne sem, de ő mutatott új dimenziókat és "kigyógyított" a régiből.

2022. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!