Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem hisz az oltásban az...

Aki nem hisz az oltásban az látja, hogy a konteós videókat milyen creapy emberek töltik fel?

Figyelt kérdés
Oltásellenesek videóját elnézve, lassan vagy elég furán beszélnek, mintha kicsit nem normálisak lennének. Akik az oltás mellett vannak, azok meg úgy, mint egy normális ember.
2022. jan. 13. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a hozzájuk hasonlókban bíznak.
2022. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Én nem vagyok az oltás ellen, csak a koronavírus vakcina ellen, mert tisztán csak arra megy ki az egész, hogy be legyél oltva évi 3-4x, mert akkor fogy a vakcina és pörög a vakcina business.


Az egészségügy már arra fókuszál, hogy a lehető legtöbb profitot termelje, nem véletlen a gyógyszeripar az egyik legjövedelmezőbb iparág, szerinted miért?


Nekem bizonyítottan T-sejtes immunitásom van, azaz sejt szinten hosszútávon védve vagyok, mégsem ér ez semmit, csak akkor számítok védettnek, ha beadatok magamnak 3 vakcinát, szerinted ez így logikus?


Nem mondom, hogy a vakcina káros, vagy veszélyes, de teljesen az egész arra megy ki, hogy minél több vakcinát adjanak be az embernek, valahol már a negyedik oltást is pedzegetik.

2022. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te még hiszel a mesékben?
2022. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2022. jan. 13. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Elhiszed mindazt, amit az oltásokról közölnek mondjuk?

Amúgyis, amiket még egy éve konteónak tartottak, azok közül elég sokminden bebizonyosodott, hogy van valóság alapjuk...vagy már az életünk része.

2022. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Az a legkevésbé releváns, hogy milyen emberek töltik fel. Az a baj, hogy fogalma sincs arról, mi számít hiteles forrásnak, mert alapvetően nem képes logikus gondolkodásra. Én meg tudom érteni azt is, aki az oltás ellen van, ha jók az érvei. Hallottam már ilyeneket bizony. De ezek az emberek hülyék, mint a segg, nem tudnak olvasni e a többi nyomorék szellemi fogyatékos szavait isszák. Nem érzik azt, hogy az a sok moslék, ami kijön a szájukon, nem illik semmilyen valós és mára bizonyított keretbe. Ezek az emberek agyilag kevesek ahhoz, hogy belássák azt, hogy amit néznek, az egy vicc
2022. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!