Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "vannak lányok, akiknek..."...

A "vannak lányok, akiknek..." mondat mindig kritika?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akik mikor elsétálnak, megcsap a parfüm illat/felhő.

Ez minden esetben célzás arra, hogy erős a parfümöd, ne fújjál ennyit magadra?

Mindig negativ, és az adott személynek szól?

Vagy pozitív, általános?



2022. jan. 15. 05:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést :D de mindegy általában akkor szoktam ezt mondani, amikor nekem már túl erős...ha tetszik az illat akkor inkább konkrétan meg mondom hogy "hallod k..va jó illatod van".
2022. jan. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Pl. Vannak lányok, akiknek sportos az alakjuk, odafigyelnek saját testi és lelki egészségükre. Ez szerinted kritika? 😒🤔
2022. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:

#1:+1

Kérdező: Ez arra utal, hogy a beszélő szerint:

1. azok a nők túl sok illatszert használnak,

2. vagy - a beszélőnek - nem vonzó illatút,

3. vagy a beszélőnek nem vonzö az adott nő, és nem akarta, hogy az az ő szférájába az illatfelhővel betolakodjon.

Főleg a "megcsap a parfümfelhő" utal erre. Akut vonz azbadott nő, az a "megcsapott xy illata" kifejezést alkalmazná.

2022. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, bizonyos közegben ez zavaró lehet valakinek, én amikor főleg nők között melóztam, ilyen nem volt.

Bár nők....kicsit érdekes bagázs volt, úgymondanám inkább bölcsész művészlelkek. Valószínű nem is dezodorálták magukat.

De volt pl egy ingatlanos hölgyemény, aki nagyon szép volt idősebb létére, és hozzá az illat volt az, ami rátette a koronát.

(De van illat, amivel engem is ki lehet kergetni a világból, nem vagyunk egyformák. Ezek az édes, vanília illatok)

2022. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy tesijük volt előtte, és jóó alaposan befújták magukat, nehogy véletlenül szaglódjanak. vagy ők pl szeretik azt az illatot, akár intenzív-formában is; vagy akár véletlenül tulzásba viszik; mert elbambulnak közben , belefeledkeznek valami gondolatba, nemtom.
2022. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy neked mondta ezt valaki és azon gondolkozol, célzás volt-e? Igen, valószínű. Ha 1, maximum 2 fújásnál többet használsz a parfümödből egy nap, azzal garantáltan vastag illatfelhőt húzol magad után. Akkor is, ha ez neked kevésnek tűnik mert az orrod hozzászokik, mások bizony érezni fogják. Ez nem is feltétlenül baj, de ha zárt helyen vagytok együtt és órákon át kell másoknak a te erős parfümödet szagolni, bármennyire finom az illata, simán van aki migrént kap tőle.
2022. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen 6-os, nekem mondta ezt annó az akkori párom. Friss kapcsolatban, frissen zuhanyozva stb kettő, talán 3 fújás lehetett.

Találkozás pillanatában, az ajtónál mondott ilyesmit.

Gondolom erős lehetett. De akkor minden ilyesmi:

"Vannak lányok akik.." az kritika annak aki hallja?

2022. jan. 17. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Kontextustól függően semleges megállapítás is lehetne az ilyesmi.

De itt inkább burkolt kritika lehetett, mint dicséret.

2022. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!