Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy már a középkorba léptetek és nem vagytok fiatalok? (Főleg testileg, az emberi szervezet szempontjából érdekel.)

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
61%
De amúgy az megvan, hogy totálisan testképzavaros vagy? Az egész sztori 90%-a az agyadban megy, beképzeled. Úgy viselkedsz, mint egy anorexiás, csak az nem pár évvel, hanem pár deka súlykülönbséggel.
2022. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
Nézz már rá emberek arcára vagy kérdezz már meg orvosokat!
2022. jan. 16. 09:45
 33/75 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező!

Mi lesz veled ha 40-50 éves leszel? Én már elmúltam 40 éves, és el tudom fogadni a koromat. Neked is azt ajánlom, hogy próbálj meg kibékülni azzal a ténnyel, hogy az öregedés egy természetes folyamat. Az a rossz hírem van még, hogy nem csak a ráncokat kell nézegetned magadon, hanem a nőknél 40 éves kor után megjelenik a perimenopauza, majd 50 éves kor körül pedig a menopauza. Ezek hormonális állapotváltozások, ezt megélni sokkal rosszabb, mint a ráncokon problémázni.

Egy nő csak annyit tud tenni, hogy már fiatalon egészségesen táplálkozik, sportol, vitaminokat szed, megpróbál minél stresszmentesebben éni, és reménykedik benne, hogy jó géneket örökölt az őseitől és kevésbé fogja megviselni a klímax.

2022. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
32%
Hat en tokjol fejlodok 30 felett es az arcom is fiatalos igaz ezer eve edzek. Jobban nezek ki mint 5 eve pl. De nagyon ra akarsz beszelni h oreg vagyok 😅😆 Lehet neked nem szerencsesek a genjeid, nem edzel stb vagy csak bebeszeled magadnak, de csak a magad neveben beszelj
2022. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg manapság inkább 30 felett kezdődik az élet. A többség huszas éveiben otthon élve tanul vagy csak lébucol, gürcöl és spórol, hogy összehozza a lakásönerőt...


Most a többség 30 évesen jut el oda, hogy végre önállóan saját otthonban él és ekkortájt vállal gyereket is a többség, sokan ilyenkor engedhetik meg maguknak azokat a dolgokat, amiket nem tudtak, mert lakásra kellett spórolni.


É

2022. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
67%
Úgy érzem a kérdezőnél súlyos gondok vannak a toronyban, ez kortól független.
2022. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
32%
és amikor nagyobbak lesznek a gyerekek, még jobb lesz, mert újra több idő jut a felnőtt dolgokra
2022. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

33


Nem tudom, megélem-e. Sőt, ahogy a környezetvédelmi problémák és a népességvándorlás kinéz, szerintem nagyjából SENKI se éli majd meg. De fiatal már most se vagyok, ezt pár év lesz elfogadni.


35


Pont az a baj, hogy 30 felett baromira sürget a gyerekvállalás. A párkeresés pláne...

2022. jan. 16. 10:51
 39/75 A kérdező kommentje:

37


Igen, 60 felett, amikor sportolni pl. nem lesz erő se, a hobbikra jobb eséllyel még igen.

2022. jan. 16. 10:52
 40/75 anonim ***** válasza:
91%
30 evesen mar ugyis a 30-35os paliknak kell h tetsz. Nekik meg nem vagy oreg valszeg.. En nem akarok gyereket szal ez a stressz nem fenyeget 😀 de ha ugygondolod mindenki meghal a termeszeti dolgoktol akkor te miert akarsz?
2022. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!