Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy már a középkorba léptetek és nem vagytok fiatalok? (Főleg testileg, az emberi szervezet szempontjából érdekel.)

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
8%
20 evesen a 100ba tudtam 1et nyomni most 30 evesen megy a 130ba 8. Egyre jobb vagyok mindenbe. A bnom 21 eves de volt fiatalabb is. Szerintem sose fogok meghalni.
2022. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
48%
Nagy szavak ezek egy kis senkitől, akinek nulla élettapasztalata
2022. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:
Micsodák és miért lenne 0 az élettapasztalatom 30 évesen?
2022. jan. 16. 22:24
 74/75 A kérdező kommentje:

Amúgy őszintén kérdezem...


Ti 30 környékén tényleg nem éreztek vagy éreztetek negatív változásokat a szervezetetek működésében? Akár régi fotókat megnézve majd a tükörbe nézve tényleg nem láttok negatív változást?


Tényleg érdekel. :/

2022. jan. 16. 23:18
 75/75 anonim ***** válasza:
68%

"Sokkal hitelesebb lenne, ha azt írnátok, hogy igen, középkorú lettem, fáj itt-ott, egyre nehezebb ez meg az, a tükörbe nézve / régi fotókat nézve látom a helyzetet"


De nem érted, hogy ezt csak te érzed/ gondolod így...? :D


Nekem nem fáj itt-ott semmi. Sőt, még most 30 évesen kezdődött az élet, most költöztünk nemrég kertes házba és a gyerekünk is most született, tök jókat programozunk a kisgyerekes ismerősökkel, én nem nézek úgy a tükörbe reggelente, hogy de sz*rul nézek ki, szerintem még jobb is vagyok, mint huszonévesen, mikor csóró voltam és azt vettem meg, ami éppen olcsó volt.

2022. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!